Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok bejön nektek? ha a...

Lányok bejön nektek? ha a pasi kreatív, esetleg ért a zenéhez . Ugyanakkor nem igazán iszik alkoholt csak alkalom adtán !

Figyelt kérdés
2021. júl. 29. 23:05
A kérdező szavazást indított:
Kapcsolat
Társkeresés
Zene
11 szavazat
 1/8 anonim válasza:
Szimpatikus, ha valakinek vannak hobbijai, de azért ez kb mindenkiről elmondható. Előny ez csak annál lesz, akivel közös ez a hobbid.
2021. júl. 29. 23:20
 2/8 anonim válasza:
Szerintem a kreativitás és az, hogy bizonyos alkalmakkor fogyaszt csak alkoholt egy pasi, minden nőnél jó pont.
2021. júl. 29. 23:34
 3/8 A kérdező kommentje:
1. Azért nem mondanám igy. Ha csak körbe nézek pl kollegák,ismerősök terén nem igazán van hobbi ha van akkor sem igazán kreatív.Plusz nagyon lenézik a hölgyeket minden téren!
2021. júl. 30. 00:12
 4/8 anonim válasza:
Rossz hölgyekkel hozott akkor össze a sors. Egy valamire való nő/ember azért ezeket NORMÁLISNAK gondolja. Nem negatív jellemzőnek.
2021. júl. 30. 00:37
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ezekszerint igen !
2021. júl. 30. 01:11
 6/8 anonim válasza:
Igen, bejön, de ennyi még nem elég egy kapcsolathoz
2021. aug. 3. 09:03
 7/8 anonim válasza:
Nekem ez a kettő, főleg a zenés része nagyon imponáló, mivel én is imádom a zenét és kreatív vagyok:) de az előző válaszolóhoz társulok, ez önmagában nem elég ahhoz, hogy belemenjek egy párkapcsolatba valakivel.
2021. aug. 4. 01:11
 8/8 A kérdező kommentje:
Énsem gondoltam hogy ennyi elég 🤔
2021. aug. 4. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!