Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan lány akit vonz a...

Van olyan lány akit vonz a vidéki élet? Mutassatok be neki! :)

Figyelt kérdés

Sziasztok


Igazából már végső elkeseredettségemben írok ki ilyen csacskaságot, de...

Mint sokan írják itt, a társkeresők nem túl hatékonyak a férfiak részéről, élőben sem nagyon lehet már ismerkedni, elég zárkózottak az emberek. Leginkább ismerősök ismerősén keresztül találhatnék valakit, de FB-n sem látok sok olyat aki szóba jöhetne. Szóval...


Ismertek olyan 22-32 közötti nőt aki komoly(!) kapcsolatra vágyik, családra, reálisak az igényei, de nincs sok szerencséje? Veszprém megyei, környéki, vagy akár vállalná átmenetileg a távkapcsolatot. És a lényeg hogy érdekli, vonza a vidéki élet.


Én 32 vagyok, saját kis "birtokom" van a Bakonyban, de egyáltalán nem az Isten háta mögött, viszonylagos kényelemben, amolyan vidéki idillben. A nagy átlaghoz képest igényesnek, sportosnak, műveltnek tartom magamat. Szabadidőmben a házamat csinálom, gitározok, edzek.


Szerintem nincsenek nagy igényeim, akit keresek az legyen átlagos, aranyos lány, egészséges testalkattal, legyen igényes, nőies, legyen értékrendje, és szeressen majd családot alapítani. Ahogy mondani szoktam, legalább nézzen ki úgy mint én, csak legyen hosszú haja, na meg nagyobb melle, feneke XD


Ha esetleg ismertek ilyet, privátban keressetek meg!

Persze nem azt mondom hogy elsőre mindenkire igent mondok, nyilván szükséges a vonzalom, szimpátia :)


Előre is köszönöm a jó szándékot!



2021. aug. 1. 13:23
 1/8 anonim válasza:
Házasodna a gazda?
2021. aug. 1. 13:30
 2/8 A kérdező kommentje:

Valahogy úgy! XD


De félre értés ne essék, nem vagyok gazda, nem gazdálkodok.

Van egy hektáros telkem, jelenleg juhok vannak rajta.

Meg van egy kis kertem amiben jelenleg nincsen sok minden, de kis segítséggel lehet azt fejleszteni. Szóval ez inkább hobbi, van rendes munkahelyem.


Azért így fogalmaztam meg a kérdést mert tudom hogy ez a dolog az én "projektem", de ugyan akkor nem hiszem hogy hosszú távon működne a dolog egy olyan emberrel aki nem szeret kertészkedni, nem élvezné a tájat, csöndet, hanem inkább folyton csavarogni, utazgatni akar, szabad idejében meg bent a házban ülne és sorozatokat nézne...

2021. aug. 1. 13:36
 3/8 anonim válasza:
Ha nem kell a műkörmöcskéiket bepiszkolni, hanem csak a pénzedet költhetik, akkor máris indulnak!😂
2021. aug. 1. 14:11
 4/8 anonim válasza:
Ez egy ordas nagy kamu! 💁
2021. aug. 1. 17:45
 5/8 A kérdező kommentje:

4-es:


Már mint?

2021. aug. 1. 18:04
 6/8 anonim válasza:

Ez a mese amit leírtál. Nem tudom elhinni!

Ha ilyen jól, élsz jó körökben is mozogsz. Nem itt fogsz látatlanba tarskeresőzni.

2021. aug. 1. 18:26
 7/8 A kérdező kommentje:

Melyik része mese?

Ki mondta hogy jól élek és jó körökben mozgok?

Annyit írtam hogy vidéken élek, a birtokot meg azért raktam idézőjelben hogy érzékeltessem nem szó szerint kell érteni, de valóban egy nagy telekről van szó szép kilátással amin lehet gazdálkodni. Mondhatni olyan helyen élek ahova más nyaralni jár, na persze ha nem wellness szállóról van szó, hanem vidéki turizmusról..

De ez sem jelenti azt hogy pénzes vagyok. Ez volt az álmom, sokat terveztem, dolgoztam, szenvedtem érte, és pont időben vettem meg...

2021. aug. 1. 18:34
 8/8 anonim válasza:

2021 van, hacsak nem a g merciddel jársz földet művelni, minden amit leírtál, az hátrány :D


Ne vedd rossz néven, de ez a korosztály úgy menekül Budapestre pont az általad leírt élet elől, mintha kergetnék.

2021. aug. 2. 08:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!