Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Olyan hölgyekkel szeretnék...

Olyan hölgyekkel szeretnék ismerkedni akik nem anyagiasak vannak még ilyenek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 21:21
 1/8 anonim válasza:
Vannak.
2021. aug. 1. 21:30
 2/8 anonim válasza:

Definiáld a nem anyagias fogalmát szerinted.

Mert nem mindegy, hogy ez alatt azt érted, hogy elvár minden luxust más valakitöl, vagy hogy elvárja, hogy a másik is normális jövedelemmel rendelkezzen, ne neki kelljen eltartania.

2021. aug. 1. 21:42
 3/8 anonim válasza:

Én nem tartom magam anyagias nőnek. Nem célom, hogy más hátán éljek meg, nem szoktam a barátaimat, ismerőseimet sem kihasználni, lehúzni, filléreskedni.


...de mindenkinek más jelent az anyagiasság fogalma pontosan.


43 éves vagyok, nyilván van hol laknom, van egy legalább alap egzisztenciája ilyenkorra már a legtöbb embernek.

Azért az szerintem inkább józan ész és nem anyagiasság, hogy nincsenek eszetlen elvárásaim a leendő partneremmel szemben. Nem várok el semmi olyat, aminek én magam ne tudnék maximálisan megfelelni.

De azért az biztos, hogy egy magamhoz hasonló színvonalú társnak tudnék a legjobban örülni.

Hogy ez kinek mi, az nyilván széles skàlán mozog, de itt a GYK-n olvasgatva sok “férfi” van rendesen eltájolva, amikor hőbörög azon, hogy minek kéne egy randin kávéra meghívni meg miért nem OK a legtöbb nőnek, hogy ő 45 évesen közmunkás és az anyjával lakik a félszobában... szóval érted...


:)

2021. aug. 1. 23:40
 4/8 anonim válasza:
30% ilyen. MIt kell ezen definiálni? Pénzre nedvesedik a bugyijuk.
2021. aug. 2. 02:06
 5/8 anonim válasza:

4

A statisztikai hivatalból van az infó? ;)

2021. aug. 2. 09:46
 6/8 anonim válasza:
Rosszul olvastam a kérdést:) Azt hittem anyagias lányt keress a kérdező. Nem anyagias lány kb 70%. Ez személyes felmérés. Mivel nem vagyok nemzetvezető, ezért a NEMZETI stat hivatal nem közli a kutatásaim eredményét:)
2021. aug. 2. 10:50
 7/8 anonim válasza:

Amennyiben ez egy véleménykutatás: Igen, vannak.


Ha ez egy társkeresés: Nagyon rosszul reklámozod magad. Gyakorlatilag annyit sejtünk rólad, hogy szegény vagy, plusz még úgy állítod be, hogy aki így nem fogad el, az szégyellje magát.

Ha ez nem igaz, azaz gazdag vagy, csak nem anyagias nőt keresel, akkor is marad az, hogy a szemedben egy nő biztosan a pénzre utazik csak. Ekkor feltételezhető egy erős önbizalomhiány, ami szintén nem vonzó.

2021. aug. 2. 10:53
 8/8 anonim válasza:
Nincsenek.
2021. aug. 2. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!