Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van kedve valakinek beszélgetn...

Van kedve valakinek beszélgetni a sportról,az olimpiáról?

Figyelt kérdés
Sportoltok valamit?Mi a kedvenc sportágatok?Szeretnétek kijutni egyszer egy olimpiára,akár sportolóként,akár nézőként?Ha csak később tudtok írni mert dolgoztok úgy is jó:)

2021. aug. 3. 08:43
 1/4 anonim válasza:
Igazából hatalmas álmom lett volna kijutni. Csak hát nem vettem elég komolyan fiatal koromban, abba is hagytam, szóval erről lecsúsztam. Az úszás a kedvencem meg összességében a vízisportok. 2017-ben a Budapesti vizes vb-n voltam is 2 napot. Remélem Párizsba is lesz 1-1 elfogadható árúbb jegye, mondjuk addogra lesz saját keresetem, ha nem is olyan sok, de pl 2016-ban elvileg nagyon olcsó volt a legtöbb jegy. Abban az évben kezdett el jobban érdekelni ez a világ. De a legtöbb sportot elnézegetem, főleg ha van magyar érdekelt. Még tanulok, szóval most tudom is nézni nyugodtan, átlagban korán kelek is, hogy ne maradjak le. Ma szerencsére az összes érmet é spontszerzőt tudtam látni. A sport mellett az orvoslás is érdekel, bár a sportorvoslás jelenleg még nem áll hozzám olyan közel, de azzal talán közelbb tudnék kerülni. Imádok minden infot tudni, főleg az érdekesek.
2021. aug. 3. 09:06
 2/4 anonim válasza:

Olimpiára nem szeretnék kijutni, de a testemből szeretném kihozni a maximumot. Fél éve kezdtem el aktív életet élni, eddig 24 kg-ot fogytam és még 19 kg hátra van, ami év végéig meglesz. Utána a következő 1-2 évre az a tervem, hogy javítsak a testkompozíciómon, kb. még 14 kg zsírt kéne leadni és ugyan ennyi izmot felépíteni helyette, de az már teljesen más étrendet fog igényelni, mint amin most vagyok :D


Amúgy néhány extrémebb dolog vonz, de nem nevezném őket kifejezetten sportnak. Szeretném kipróbálni a tandemugrást, bungee jumpingot, siklóernyőzést.


Meg idővel jó lenne lefutni egy maratont, szóval az is tervben van. 24F

2021. aug. 3. 09:36
 3/4 anonim válasza:

Én már túl vagyok a szeretnék kijutni sportolóként akárhova... 29 évesen. Bár vannak alibi sportok. Pl sportlövészet, íjászat, stb, amiknél a kor nem feltétlenül számít, mert nem fizikálisak, szóval nincs lehetetlen, és későn is el lehet kezdeni. Lehetne, de a párom meg a munkább fontosabb, 3. helyre rangsorolva a sportot meg nem lehet sehova se eljutni, csak a grundra.


Amúgy úszkálni szeretek, de az uszoda az nagyon kényelmetlen nekem. Szóval csak nyáron van lehetőségem a tavakban. A kedvenc sportom pedig a labdarúgás és a technikai sportok, de ezeket űzni nincs igazán lehetőségem. Az autózás brutálisan drága, a focihoz meg csapat kellene.


Nézőként talán elmennék olimpiára. Atlétikára, de ebből akár egy diamond eseményre vagy vb-re... vagy vannak az európa játékok,itthon pedig a gyulai memorial. A többi sport annyira nem érdekel sajnos. A magyarokat nézem most is, felkelek hajnalban a döntőkre. De hogy fizessek érte, hogy láthassak egy „fedettpályás távolbanézés” szintű sportot?? 😃 kizárt. Szép a vívó arany meg a birkózás és a többi, csak totál érdektelen, nézhetetlenek. Ha nincs olimpia és honfitársi részvétel, akkor ezek a sportok nem érnek szinte semmit nézőként... 😕 négy évente pár perc büszkeséget viszont megér megnézni a TV-ben.


A mostani Olimpia is nagyon tetszik. Érdekesek a sorsok... mi múlik egy pici éven, vagy apróságokon. Sokan a lehetetlenből épültek fel vagy tűntek fel, sokan egyszerűen kiöregedtek, vagy éppen most értek rossz helyre... sérültek vagy formán kívüliek. Katinka pl, szegény... pár hónapja még azt hitte, hogy élete legjobbját is úszhatja, olyan jó a felkészülése, de valami becsúszott, és mélyen maga alatt teljesített... és hány helyen múlik ilyeneken az érem... vagy magyar szempontból... olyan helyekről jönnek korábban elképzelhetetlen eredmények... Női mtb 4. hely, finnding vitorlázás ezüst, egy hajszálnyira az aranytól! Triatlon 7. Hely. Ezeket a sportokat szinte nem is ismerjük a korábbi olimpiákról.

2021. aug. 3. 18:40
 4/4 anonim válasza:

"Van kedve valakinek beszélgetni a sportról,az olimpiáról?": talán;


"Sportoltok valamit?": kerékpározok;

"Mi a kedvenc sportágatok?": küzdősportok;

"Szeretnétek kijutni egyszer egy olimpiára,akár sportolóként,akár nézőként?": nem.

2021. aug. 3. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!