Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lennél ebben a társam?

Lennél ebben a társam?

Figyelt kérdés

Olyan jövőről álmodom,amiben van egy nő mellettem,akivel jól megértjük egymást,sokat tudunk beszélgetni,új,közös élményeket szerzünk.Megnevetettjük egymást,húzzuk egymás agyát.De mellette tudunk komoly dolgokról is beszélgetni,problémákat megosztani egymással,megoldani azokat együtt.Összeköltözni,élvezni egymás rejtett tulajdonságainak megismerését ezáltal.Közös programokat szervezni,szokássá formálni,akár egy kirándulós napról,akár egy meghitt ,kettesben töltött estéről legyen szó.Az ágyban is egymásra találni,érzéki vagy akár vad éjszakákat együtt tölteni. Elhozni egy kutyát a menhelyről,és közösen foglalkozni vele,ezzel is családdá formálni a kapcsolatunkat.Majd gyermeket vállalni.Nagy lelkesen közösen szervezni,tervezni az előkészületeket,együtt átvészelni a nehéz pillanatokat születés előtt,és után is.És együtt megélni a szülővé válás örömeit.Együtt családként boldogulni,élni ennek megfelelően az életet.A nyugalomra,harmóniára törekedve.

Nagyon földtől elrugaszkodott jövőkép ez? 36éves férfi vagyok.



2021. aug. 5. 11:18
 1/3 anonim válasza:

Ilyen egy igazi párkereső, ismerkedő szöveg!

Nem vagy lusta a konkrét céljaidat leírni, ami rengeteg nőnek vonzó!

Biztos vagyok benne, hogy sikered lesz!😉

2021. aug. 5. 11:32
 2/3 anonim válasza:

Ja, mert az sokkal több intelligenciára váll, amikor csak annyit írnak, hogy: "Valaki ismerkedni? 21/F"...

Legalább ez a kérdező fektet energiát abba, hogy próbálja magára felhívni a nők figyelmét! Nem csak a korát meg a nevét írja le, mint a többi egysejti...

2021. aug. 5. 15:02
 3/3 anonim válasza:
A jövőkép jó. Itt a gyk-n bármi eredményt remélni utópia.
2021. aug. 5. 19:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!