Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan lány aki adna...

Van olyan lány aki adna esélyt egy visszahúzódó, zárkózott, szűz, 24 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Külseje átlagon felüli.
2021. aug. 5. 14:01
1 2
 1/15 anonim válasza:

Attól függ.

Minden elethelyzetben vissza húzódó? Akkor én nem adnék.

Csomo elethelyzetben én számítani akarnék rá is hogy legyen határozott és erélyes.


A szüzesseg nem gond egyáltalán.


Illetve hogy érted a zarkozottat? A kapcsolaton belül is? Ha ez a kommunikáció rovására megy akkor szintén nrm adnék. De ha ezt nem befolyásolja akkor ez sem gond.


28L

2021. aug. 5. 14:12
 2/15 anonim válasza:
A mai lányok, nem olyanok, mint pl 10 évvel ezelőtt. Sőt a nők sem, értem én a 30 as éveikben járókat. Elsötétítette őket a média a tökéletesség irányába. Így egyre több férfi marad, akár örök szingli, illetve próbálkozik sikertelenül. Más lett az ideál, több az elvárás minden téren. Én speciel örülök neki, hogy egymagam maradtam vénségemre 41 évesen. Mert ez a világ borzalmas, iszonyú.
2021. aug. 5. 15:31
 3/15 anonim válasza:

Egyetértek az első válaszolóval.

Az nem gond, ha szűz vagy.

A visszahúzódottságtól és a zárkozottságtól. Képes vagy egy kis idő után megnyilni, olyan ember(ek)nek, akiket jobban megismersz? Kapcsolaton belül is zárkózott vagy visszahúzódó lennél?

Szerintem, bizonyos élethelyzetekben, minden nőnek szüksége van egy talpra esett, határozott társra.

2021. aug. 5. 15:45
 4/15 anonim válasza:
3. Miért csak az lehetséges forgatókönyv hogy a férfi mögé akar elbújni a nő?
2021. aug. 5. 16:25
 5/15 anonim válasza:

#4 Egyáltalán, nem mondtam, olyat, hogy mindenesettben, de vannak olyan szituációk az életben, amikor igen is, erre szükség lehet.

Például, az egyetem ideje alatt, volt egy olyan esett, hogy kihivott egy ismerősöm, akivel, akkor kb 2 hónapig nem is találkoztunk. Beültünk egy helyre beszélgetni és oda jött az egyik látásból ismert srác és bepóbálkozott, normális, kedves módon visszautasitottam. Erre, rá 10 percel később belémkötött. Nos, ha nem lett volna ott a férfi ismerősöm, akkor nem tudom, hogy mi történt volna. Pl, ilyesmi esetekre jó, ha a férfi határozott és kiáll a párja mellett. De, ez csak egy olyan példa, ami megtörtént velem, van több szituáció is, amikor jól jönne egy határozott, talpra esett társ.

Persze, ez párkapcsolatban fordítva is igaz lehet bizonyos értelemben. A nők is kiállnak a párjuk mellett (én ilyen típus vagyok), ezért fontos ez nekem, hogy kölcsönös legyen.

2021. aug. 5. 16:48
 6/15 anonim válasza:
#5-os, es lenne kedved ismerkedni egy ilyen hatarozott, talpraesett ferfival? Szereny szemelyemre gondolok. 24F
2021. aug. 5. 17:11
 7/15 anonim válasza:
Ha nem sül el a dákód 1 perc alatt akkor adnak...
2021. aug. 5. 19:16
 8/15 anonim válasza:

Ebben semmi sem kizáró ok szerintem. Engem az sem zavarna, ha a szerelemben is visszahúzodó, mármint a romantikus részekben, azért jó lenne a gördülékeny kommunikáció és ha nem lenne tökéletes papucs.

Előzönek meg, nem hiszem hogy ha belédkötne valaki azt hagyná. Akármilyen visszahúzódó is.

2021. aug. 6. 10:16
 9/15 anonim válasza:
Hát 8as meglepődnél, a férfiak 70%-a fosik beleallni egy konfliktusba.
2021. aug. 6. 10:25
 10/15 anonim válasza:

#8 Bár, nem én írtam az előzőeket, de egyet is értek velük. Sajnos, már voltam szemtanuja egy, olyan esettnek, amikor, még az egyik ismerősömnél dolgoztam (nem mondanám kocsmának..., mert kávézni és enni is lehetett, este inni és nézni a kivetitett meccset, inkább az a hangulatos kishely, ahova szívesen jár az ember beszélgetni). Este felé lehetett (télen volt ez), bejött egy lány és a barátja. A lány egyáltalán nem volt kiöltözve, a barátja elégé visszahúzódó volt. És pár részeg oda ment a csajhoz (a barátja mellette volt), felakarták szedni eléggé kiszemelték maguknak szegényt. A barátja meg csak nézte, amíg az egyik srác oda nem szólt neki, hogy mit nézzél...utana összehuzva magát el is fordult. Szegény csajt meg el kezdték fogdosni... Nekünk kellett leállitani őket.

Ezért, szerintem is fontos, hogy bizonyos mennyiségben, ha kell talpraesett legyen.

2021. aug. 6. 11:37
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!