Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan fiatalabb férfi...

Van olyan fiatalabb férfi (harmincas), aki valamennyivel idősebb nőt szeretne találni, elköteleződős kapcsolatra?

Figyelt kérdés

2021. aug. 8. 16:49
1 2
 11/18 anonim válasza:

Alkalmira igen

23f

2021. aug. 9. 11:53
 12/18 anonim válasza:
Érdekesek a válaszok...hol vannak azok a pasik akik idősebb nővel szeretnének ismerkedni? Vagy ez egyénfüggő és nem általános? Vagy egyszerűen nem jön be ha egy nő ketdeményez?
2021. aug. 9. 15:08
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszi, főleg a 12-es választ. Nem értem én se. Vagy az az igaz inkább, amit néhány válaszban látok: csak dugni, elköteleződni nem? A MILF pedig sértő szó.
2021. aug. 9. 18:07
 14/18 anonim válasza:

12-es!


Itt vagyunk! Azzal sincs baj, ha a nő kezdeményez!

Csak azzal van baj, ha utána se szó, se beszéd eltűnik!

2021. aug. 9. 18:07
 15/18 anonim válasza:
kinek kellene egy vénasszony, mint a csaja ? LOL Itt valami nagy defekt van fejben :D Meg alapból, mi az hogy neked meg fiatal férfi kell, de állandóra? Nagyon rossz ómen ez a nő... már ha tényleg nő és nem valami vén b*zi pedofil
2021. aug. 9. 20:08
 16/18 anonim válasza:

#15

Miért bántod?

Hány olyan kérdést olvasni ahol idős férfiak 20 éves pipikre vadásznak :)

Nekik lehet,de egy idős nőnek nem? :) Ráadásul a kérdező nem 60 éves,és nem 20 éves "kisfiúra" vágyik.

Van aki nem találja meg a korosztályában azt,amire vágyik.Sok férfi 40 felett elvárja hogy bomba nő legyen a felesége.De ő maga meg elhízik,piál,egyszerűen undorító lesz.És nem csak a házasok,az egyedülállók is.Tisztelet a kivételnek.

Vagy hány olyan kérdést olvasni ahol fiatal suhancok hajtanak az idős nőkre.Az menő?! De az hogy egy idősebb nő picit fiatalabb pasit akar magának az elítélendő?

Ha nem akarnék gyereket,akkor inkább lennék együtt egy negyven feletti nővel komoly kapcsolatban,mint a korosztályommal,vagy fiatalabbakkal,mert az idősebbek normálisabbak sokkal.Persze ott is van azért kivétel...úgyhogy csak többnyire igaz.

2021. aug. 9. 20:16
 17/18 anonim válasza:

#16 mert az öreg nők már megjárták a vietnámi háborút is, mindent megéltek, van gyerekük, voltak férjeik, a biológiai órájukat már rég kielégítették. Míg a fiatal férfiaknál előttük az élet, és együtt akarja átélni egy nővel az egészet, és hogy folyamatosan kioktassa majd egy tapasztaltabb személy, vagy lehet már nem is akar se gyereket se házasodni, csak piócaként élni valakin mert egyedül unatkozik, a férfi meg kénytelen beletörődni... Én ismerkedtem idősebb nőkkel egy időben, de semmi komoly szándékom nem volt, és nekik sem, ő maguk mondták ezt általában hogy tisztában vannak vele mik az én céljaim és igényeim, és nem állnának az utamba, csak jól akarják magukat érezni ők is, tiszta sor.


Az idős férfiak meg a fiatal nőktől semmi mást nem akarnak, csak puncit. Amelyik nem ezt mondja az hazudik ...

2021. aug. 9. 22:06
 18/18 anonim válasza:
Az elköteleződés nálam az élethelyzetem miatt most nem játszik. De barátkozás (extrákkal vagy akár anélkül) belefér.
2021. aug. 10. 16:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!