Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tényleg senkinek nem kell egy...

Tényleg senkinek nem kell egy normális pasi aki még a konyhában is boldogul? 27F

Figyelt kérdés
2021. aug. 9. 21:16
1 2
 1/14 anonim válasza:
Tényleg nem.
2021. aug. 9. 21:38
 2/14 anonim válasza:
Nem. Gazdag pasi kell nekik, aki mindennap étterembe viszi őket. Az hogy boldogulsz a konyhában azt jelenti a szemükben, hogy csóró vagy, nincs lóvéd rendelni.
2021. aug. 9. 21:39
 3/14 anonim válasza:
Mintha csak, azért kell a pasinak a csaj, mert tud a konyhában boldogulni.
2021. aug. 9. 21:39
 4/14 anonim válasza:

Amíg ismert zenészek, színészek, arról nyilatkoznak mennyi pénzzel rendelkeznek, addig ez a mérce.

Lehet hogy odaadó vagy, de egy jobb, vagányabb csajnak már unalmas lehet ez, az vágyik a pénzre, jóságra.

Képzeld el itt felénk a vállalkozó nagyobbik fia mindent megvesz amire van pénze, quadot, gyorsaságit, audi suvot, nyaranta itt tiszta amerika van amit pénzesként rendez. Buta csajokkal foglalkozik, de legalább jól néznek ki.

Ez a srác nem mondható normálisnak a menőzés miatt, ami nem is az ő érdeme, de még csak arcra sem helyes.

2021. aug. 9. 21:49
 5/14 anonim válasza:
De jó az ha főzöl nekem,csak túl fiatal vagy.
2021. aug. 9. 22:01
 6/14 anonim válasza:
Lány vagyok, de szerintem jó dolog, ha a pasival néha tudunk közösen főzni, egymást tanítani. :) Egyáltalán nem a csóróság jele.
2021. aug. 9. 22:25
 7/14 anonim válasza:
Szerintem alap, hogy tudjon főzni.
2021. aug. 10. 11:21
 8/14 anonim válasza:
Máris lenne egy közös pont, közös időtöltésünk. :) Sokkal jobb itthon főzni, mint étterembe menni. Nemcsak azért, mert jobban megéri, hanem mert nem spórolok ki belőle semmit, és saját ízlésem szerint készíthetem el.
2021. aug. 10. 12:01
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó igen...
2021. aug. 10. 12:05
 10/14 anonim válasza:
Én inkább dugnék főzés helyett. Két menet között meg kenünk egy zsíros kenyeret.
2021. aug. 10. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!