Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Introvertált, kissé elvont...

Introvertált, kissé elvont művész lányok Sopron környékén, lenne kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Harmincas férfi vagyok, átlagos testalkatú, és valamiért nagyon fel tudok nézni a művészekre. (Én nem vagyok az.)
2021. aug. 10. 12:04
 1/10 anonim válasza:
Volt dolgom hasonló női hölgyekkel, egy istencsapása volt mind. Nem tudod mit vállalsz :)
2021. aug. 10. 12:12
 2/10 anonim válasza:

Érdekel is a művészet, vagy csak a művészetkedvelő tulajdonság vonz?

Én szeretek írni, viszont ha maga a téma nem érdekel Téged, akkor nem hiszem, hogy lenne közös pontunk.

2021. aug. 10. 12:56
 3/10 anonim válasza:
Egyébként igaza van az első válaszolónak, az ilyen művészlelkek elég furák tudnak lenni a maguk módján, szóval nem biztos, hogy náluk kellene próbálkoznod. :D
2021. aug. 10. 13:18
 4/10 A kérdező kommentje:

"Érdekel is a művészet, vagy csak a művészetkedvelő tulajdonság vonz?"

Nem állítom, hogy ez lenne a fő érdeklődési köröm, de mérsékelten érdekel.


"ha maga a téma nem érdekel Téged, akkor nem hiszem, hogy lenne közös pontunk"

Ezt Te tudod. :) De minden ember más. Nem kizárt, hogy így is két ember megtalálja a közös hangot.


"az ilyen művészlelkek elég furák tudnak lenni a maguk módján"

Tudom. :) De ez a furaság nagyon vonzó tud lenni.

2021. aug. 10. 16:38
 5/10 anonim válasza:
Akkor ne beszélgessünk.
2021. aug. 10. 16:49
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem fogunk, de ezen nem kell besértődni. ;)
2021. aug. 12. 09:44
 7/10 anonim válasza:
Te akartad. Nem is értelek...
2021. aug. 12. 11:26
 8/10 anonim válasza:

Engem is megfog,ha valaki művelt vagy művész (festő,vagy bármi hasonló ami szép hobbi), és volt 2 párkapcsolatom is, és 1 akivel hosszú ideig ismerkedtem.

Nagyon mérgezőek, nem tesznek a céljaikért semmit, várják a csodát.

Az oké hogy valaki művelt, de sokan összekeverik az intelligenciával. Ami még ebben szomorú igazság,hogy el is hiszik,hogy okosak.

Persze vannak kivételek, de nagyon sok művész csajszi ezért nem talál magának párt, csak alkalmit inkább,vagy rövidtávút. Nézhet ki akármennyire is jól..


A 3 művész hölgyből azt szűrtem le, hogy antiszociálisak (pedig mind3 bomba volt, önbizalomból se volt hiány) de teljesen életképtelenek voltak.

Nagyon sok művész csajszi fordul magába, és inkább ezért próbál alkotni.

Ismétlem önmagam, vannak kivételek. sok sikert neked.

2021. aug. 12. 17:23
 9/10 anonim válasza:
Az ilyen lányoknál 50 ből kb 3 jár a földön abból egy aki tisztában is van vele...na azt érdemes megfogni...a többi kuka...2es5ös7es válaszoló vagy 16 éves vagy már rálépett az életképtelenség ösvényére...
2021. aug. 14. 23:56
 10/10 anonim válasza:

😂 Az én kiszemeltem meg soproni. Csak én vagyok távol.


A művészet tág fogalom, ám az tény, akinek motoros képességei adottak alkotásra, azok több ágon is tevékenykednek.


Abban pedig igaza van pár kommentelőnek, hogy "nehéz eset" egy művész lélek, mivel az egyszerű szűrke emberek számára fura/idegen az, ha valaki nem tartja be a pl társadalmi normákat, elvárásokat, sok nekik a kreativitás, legtöbb esetben fel se fogják... stb.


Alapon vannak olyan személyiség típusok, melyek zsigerből felrugják a normákat. Miért is?

Mert a fejlődéshez, felfedezéshez, újhoz, avagy újnak megalkotásához felül kell kerekedni a szűrke robotizált semmilyen életen.


A "szűrkéket" ezek zavarják.


A kreativitás, alkotói szabadság, inspirációk, több aspektusos gondolatszálak, "álmodozás", azaz elméletek, ötletek... Stb. azok által fejlődött a világ s köszönhető számtalan ma használt "alap" megszokott eszközök/tárgyak, elméletek, s miegymás.


A köreimben is kifejezetten "nem sablon" személyek vannak, kiket egyszerűen imádok. A realista, ám szárnyaló alkotó elméket imádom.


Ide nem csak a művészek sorolhatóak, számtalan más formában lehet alkotni.


Még a fogdokimmal is az alapanyagokat, eszközöket, gépeket beszéljük meg.


Onnan is inspirálódtam és leltem rá pár használt eszközre, alapanyagra.


Szóval, akiket taszít a "művész" személy, no para, sok esetben a fordítottja is igaz, ha közelebbi kapcsolatokról van szó, ám azon kívülre eső emberek semleges zónában vannak. Vagy alanyok, modellek. Érdekesebb személyiségeket kedvelik az alkotók zöme is.


Unalmas lenne nekik az "átlag" a legtöbb esetben.


Hát, nekem pl. nem kielégítő a "szia, milyen napod volt?, Milyen az idő?" és társai féle sablon kommunikáció.


Ezen a 2 póluson belül is rengeteg féle ember van. Nagyon összetett az ember személyisége, főleg, ha tisztességes önismeretre tett szert és határozottan tud sok mindenre választ adni.


Pl kik jönnek be s miért, kik nem szimpik és miért?


Van, aki megijed, sok az infó, nem befogadóképes. Stb.


Lehetne még mesélni.

2022. szept. 11. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!