Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nők, akiknek tetszenek az...

Nők, akiknek tetszenek az androgün pasik?

Figyelt kérdés
Sajnos az ilyen nők ritkák, mint a fehér holló, de azért az esélytelenek nyugalmával kiírtam ezt a kérdést, hátha. 😊 Én is ilyen pasi vagyok, vagyis igazából nem érzem magam semmilyen neműnek, inkább a nőiesség felé hajlok. Olyan lányokkal, nőkkel, hölgyekkel, illetve magukat feminin nem-binárisnak valló emberekkel ismerkednék, akiknek nem fontos, hogy egy férfi férfias legyen, sőt, esetleg még tetszik is nekik, ha egy pasi feminin, vagy egyszerűen nem is számít a partner neme. Ha magadra ismersz, írj. 32 éves vagyok és budapesti.

2021. aug. 17. 18:33
1 2
 11/12 anonim válasza:
ma 06:22 Akkor,hogy? :D sokkal csajosabb vagy?
2021. aug. 21. 06:30
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem sminkelek, nem festem a körmöm vagy ilyesmi, a természetesség híve vagyok. Nem vegyítem a férfi és a női külső jegyeket, inkább a femininitásra törekszem. Én így tetszem magamnak. Illetve a beszédem, viselkedésem is nőies.
2021. aug. 21. 06:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!