Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért érzem azt, hogy a...

Miért érzem azt, hogy a nőknek inkább a bunkóbb, nagyszájúbb na meg tehetősebb férfiak jönnek be? (27/F)

Figyelt kérdés

Sosem talaltam baratnore, es mindig csodalkozom, amikor nalam akar 10 evvel fiatalabb sracoknak mar baratnojuk van? Mit csinalhatnak maskepp? Hisz meg egyetemet se vegeztek, valszeg munkajuk sincs? Mindig is azt erzetem, hogy sok csajt igazabol a munkad is csak akkor erdejelt, ha sokat kerestel, volt sajat lakasod vagy autod? Ha ezek nem, akkor max baratkent kezelt teged. Aztan olyan lanyt is ismerek, aki szinten baratnak tart, es inkabb egy olyan sracot szeret, aki folyton megcsalja. Voltunk is egy olyan hazibuliban, ahol a srac egy masik szobában dugott egy masik lannyal? Ki erti ezek utan a noket?


Bar sosem voltam egy nagyon ramenos valaki, nem gondolom h csunyan neznek ki. Sportolok is törődom magammal. Valami miatt megsem jon ossze.



2021. aug. 25. 22:32
1 2
 1/13 anonim válasza:
Mert a nőknek a bunkó, nagyszájú, tehetős férfiak jönnek be.
2021. aug. 25. 23:27
 2/13 anonim válasza:
Valószínűleg rossz közegben keresgélsz, ha csak ilyen nőket ismersz. Egyébként keveseknek jön be konkrétan a bunkóság. Ami gyakran nagy különbség, az a kezdeményező készség - nem beszólás, nem nyomulás, hanem határozottság, leszólítás, flörtölés. Nem tudom, hogy te konkrétan milyen vagy, de gyakran azok szorulnak így háttérbe, akik nem kezdeményeznek. Úgy meg aztán nem igazán tűnnek ki a tömegből.
2021. aug. 25. 23:28
 3/13 anonim válasza:

"Egyébként keveseknek jön be konkrétan a bunkóság"


Sajnos pedig de, pont hogy a nőknek a lekezelő bunkó alfa hímek jönnek be. Tudom hogy itt a GYK-en minden nő (vagyis az az 1-2 tucat) egy párkapcsolati mintakép lenne ha arról van szó, de! Egy elég tapasztalt, már nem fiatal 30+ éves sokat látott férfiként, akinek volt pár barátnője és megannyi kalandja, merem kijelenteni azt amit fentebb írtam.

Hogy miért ezekben a férfiakban látják a fantáziát? Fene se tudja. Számtalan példát tudnék mondani az ismeretségi körömből tini korom óta, ahol a csajok mindig a nagyképű flegma srácokat részesítették előnyben.

2021. aug. 25. 23:53
 4/13 anonim válasza:
#3, én is tapasztalt vagyok, csak éppen ellentétesek a tapasztalataink. A te tapasztalásod nem fogja felülírni az enyémet, és fordítva sem. Ahogy írtam, szerintem nem a megfelelő körökben mozog, aki többségében ilyen nőkkel találkozik csak.
2021. aug. 25. 23:55
 5/13 Camorri válasza:

Én annyit hozzátennék az előttem szólókhoz, hogy a pénz/gazdagság sem visz előrébb ha olyan nőket keresel, akit nem az érdekel. (Tapasztalatból mondom)


Szóval tényleg csak azon múlik hogy éppen milyen lány is az illető.


Szóval szedj magadra egy kisugárzást, és merj kezdeményezni!

Plussz az is sokat segít hogy ne csak 1 nőnél próbálkozz be. Mert ha nem jössz be neki, akkor hiába sírsz utána. Inkább keresd a következőt. Persze ne párhuzamosan csajozz. Csak ne ragadj le egynél ha nem jön össze.

2021. aug. 26. 08:51
 6/13 anonim válasza:

Nem jön be a nőknek a bunkóság, de az olyan stílus sem, amiről az önbizalomhiány sugárzik...

Pl: szia, hogy vagy, ha megkérdezhetem? Nagyon szép vagy, értékellni kellene téged!- na nekem ez a stílus pl nem jön be, az ilyen tutyimutyiságot sugároz.

Hello, mi van? Mizu? Adja a nyár?- az ilyen üzikre nem is szoktam válaszolni, vagy,ha így szólítanak le, próbálom leépíteni az illetőt.

2021. aug. 26. 09:28
 7/13 anonim válasza:
Ha odamegyek hozzád és rád parancsolok, hogy most azonnal dugni fogunk az bejönne neked, kedves 6-os?
2021. aug. 26. 10:54
 8/13 anonim válasza:
Nem, miért jönne? Ha nem tűnt volna fel éppen azt írom, hogy a bunkó stílus undorító.
2021. aug. 26. 11:41
 9/13 anonim válasza:
En a domináns pasikat szeretem
2021. aug. 26. 11:53
 10/13 anonim válasza:

Szerintem sok nő szereti az ilyen férfiakat, azonban tapasztalataim szerint ezek a nők is hangosabbak, feltűnőbbek. Valószínűleg egy introvertáltabb lány introvertáltabb férfit keres, tudod, zsák a foltját. Nem lehet, hogy csak őket meg te nem veszed észre?

Nekem pl az introvertált fiúk az eseteim, mindig kiszúrom őket, megfigyelem őket, stb, de a többi lány általában a nevüket se tudja. Kivéve persze a csendesebb lányok, ők általában hasonlóan cselekednek, mint én

2021. aug. 31. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!