Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet gamer lányokkal...

Hol lehet gamer lányokkal ismerkedni?Itt esetleg akad ilyen hölgy? :)

Figyelt kérdés

2021. aug. 26. 21:52
1 2 3 4
 31/40 Camorri válasza:

Jeeez micsoda toxikus végletekben gondolkozó közösség.

Én is game függő vagyok, mert ott találtam olyan társaságot akikkel tudok azonosulni. Ettől függetlenül előnyben részesítem a sétákat és személyes élményeket. De az ember nem tudja non-stop azt csinálni, és a mai fiatalok a közösségben érzik a biztonságot. Ezért függnek rá egy ilyen dologra...


Nade a kérdést kéne megválaszolni:

Manapság könnyű gamer csajokkal ismerkedni, mert egyre több lány választja hobbiként. Szerintem legkönnyebben rendezvényeken találkozhatsz, barátkozhatsz. (Igen a gamerek élete se csak annyi hogy gép előtt ülnek...).

Vagy B opciónak, mint ahogy írták már discord, vagy online.

Az én gamer haverináim mind úgy lettek, hogy egyre több DC szerveren vagyok jelen, mert haveri társaság rángat magával vagy szimplán in-game ismertem meg.


Persze sose úgy indulj neki a dolognak, hogy na most Ő a világ gyémántja mert gamer és lány. Kezeld emberként!


És ne akard egyből felszedni (ha ilyenen is gondolkodsz), mert az ilyen lányok sokkal több nyomulást kapnak, ami egy idő után kellemetlen lehet.

2021. aug. 27. 10:21
 32/40 anonim válasza:

26, Gamer csaj vagyok, mégis idegbajt kapok attól, hogy minden nap játék, minden hétvégén raid, és discordon a sok nyomi még büszke is arra, hogy "én itt vagyok, pedig a gyerekkel is lehetnék fürdetési időben!!!!". Idegbajt kapok attól is, hogy soha nem lehet normális programot szervezni, mert úgy kezdődik, hogy ugye hazaérünk X órára a raidre?


Pedig mondom: gamer csaj vagyok, évekig voltam mmo-ban klánvezér, ilyen szinten.

A különbség az, hogy én ismerem az egyensúlyt a való élet meg a játék között.


Na, erre varjál gombot. :)

2021. aug. 27. 10:23
 33/40 anonim válasza:

32,

Nyilván akinek kölyke van annak az kellene hogy első legyen de egyáltalán inkább azért szánalmas mert nem ismerte önmagát annyira hogy tudja kölyök nem neki való.

Személy szerint én sosem akarnék szeretem az időmet pénzemet és saját magam annyira.


Nem azt mondom hogy sose legyen élő program de a hideg kiráz attól amikor arról szól az egész hogy minél több pénzt verjünk el emlék készítés néven miközben az egész nem más mint egy lista amit kipipalni akarnak sokan a társaság és közösségi médiának megfelelés érdekében.

2021. aug. 27. 10:34
 34/40 anonim válasza:
hát van egy pár fura átfedés legalább is azt vettem észre: Rock zenével kapcsolatos rendezvényeken a fiatalabb csajok kb 2/3-a játszik valamivel aztán egyetemeken ilyen irodalommal kapcsolatos szakokon könyvtárakba, fantasys csapotokba :D
2021. aug. 27. 11:15
 35/40 anonim válasza:
Én is gamer vagyok meg a barátnőm is igazából az egyensúlyt ő és a munka hozta meg, tény hogy lennie kell egyensúlynak de mai napig nem értem, meg hogy pl kamaszként miért gáz ha arról mesélsz hogy tök sok online barátod van akikkel csomót tudsz beszélgetni akár komoly témákról és miért volt menő arról beszélni, hogy igazából semmire nem emlékszel az elmúlt 2 hónap egyik hétvégéjéről se mert állandóan árokba, búza mezőn ébredtél a saját hányásodban na ezek pajzsra emelték és ez sajnos felnőttként is megvan ha nem akarok elmenni most se minden hétvégén bek*rni mint a féllábú tüzérló akkor f*sz vagyok mert játszok vagy olvasok (bár pár ilyen barát léépítése segített a helyzeten )
2021. aug. 27. 11:23
 36/40 anonim válasza:
#1 Nem mindegyiknek hulladék... És bár gamernek gamer vagyok, de lány már nem, szóval privátot nem kérek egy kanos fasztól sem :D
2021. aug. 27. 11:47
 37/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket.Most gondolkodom rajta,hogy leporolok valami régi játékot,Silent Hill 3 vagy hasonló.
2021. aug. 27. 22:14
 38/40 anonim válasza:
Nehéz találni, ha találsz is akkor nagy férfi csorda veszi őket körbe...
2021. aug. 28. 07:00
 39/40 anonim válasza:

A gamer lányok kb. olyan helyzetben vannak, mint a műszaki érdeklődésű, mérnök/informatikus/szakmunkás lányok. Mindig foglaltak, és ha véletlen szakítanak is, akkor is szinte napokon belül elkelnek, még akkor is, ha csúnyák, és a személyiségük sem az igazi.


Mondhatni túlkereslet van rájuk.

2021. szept. 1. 15:48
 40/40 anonim válasza:
Asszem Dél-Koreában volt, hogy egy gamer pár másfél-két éves gyereke éhenhalt, mert a szülők játszottak. A hab a tortán, hogy volt valami virtuális gyerekük, akit etettek, pátyolgattak, csak az élő gyerekükkel nem foglalkoztak :(
2021. szept. 9. 11:44
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!