Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha vannak itt lányok, lenne...

Ha vannak itt lányok, lenne kedvetek ismerkedni? 20/F 😄

Figyelt kérdés

Nem próbálkoztam még itt, de gondoltam miért ne, max nem jön össze.

Szóóval hogy senki ne érezze hogy nem tud hova tenni, írok pár infót magamról.


182 cm magas, sportos alkatú (szálkásabb) vagyok, hosszú barna hajjal és sötétzöld szemekkel.

Általában nem mosolygok, ezért sokan el is ítélnek, hogy depis/pszichopata vagyok meg hasonlók, igazából nem szeretem a műmosolyt és kész.


Kicsit introveltált vagyok és mégtöbbször nehéz megérteni, de ha egy barátom mellett ki kell állnom, határozottan kiállok, még akkor is ha kényelmetlen az adott helyzet. Természetesen a felesleges konfliktusokat próbálom elkerülni. 😅


Egy-két naponta sportolok, igazából mindig ami jól esik és szezonális, esténként sorozatot nézek vagy festek miközben szól a zene, a sport után ez ami a legjobban feltölt.🤠🤠


Amit érdekesnek tartok, arra ráálok, amíg nem lesz sikerélményem. Például egyszer spontán találkoztam a muscle up nevű gyakorlattal, akkor még nem tudtam húzodzkodni sem, 8 hónap edzés után viszont sikerült megcsinálnom, leírhatatlan érzés volt akkor... (azóta vagyok sportfüggő kicsit😅)

Másik nagy sikerélményem a tudatos álom volt.


Szeretek új dolgokat kipróbálni, lehet csípős étel 🌶️ vagy egzotikus 🍱, de szeretem magam elkészíteni, mert ez is egyfajta élmény. Pár év múlva pedig, amikor befejeztem az egyetemet és lesz stabil hátterem szeretnék elutazni más országokba, hogy jobban megismerjem az egyes kultúrákat.⛩️🌏


De ahogy egy jó álláshirdetésben is illik, leírom hogy kit keresek:

Olyan lányt aki korban nem áll messze tőlem, elfogad úgy ahogy vagyok és lehetőleg szeret sportolni. Nem feltétlenül az esztétika miatt, de ha valakivel sikerül megismerkednem, szeretném ha néha eljönne velem túrázni/hegyet mászni.

Illetve nem szeretem ha valaki nagyon önfejű, meg az 'eltervezünk valamit előre és meggondolja magát, mert eleredt az eső tipus'. Az ilyen hozzáállású lányok mindig elvették a kedvem mindentől, főleg hogy ennek az ellentétét, a spontán dolgokat nagyon is szeretem.


Nagyon nagy plusz pont hogyha van hobbid, főleg ha az festés vagy zenélés, illetve ha szereted a kemény és szimfónikus zenét.



2021. aug. 28. 03:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Jaa és elfelejtettem, hogy nem dohányzok és nem is bírom a szagát.
2021. aug. 28. 03:57
 2/8 anonim válasza:
Nem itt kell ismerkedni teso
2021. aug. 28. 10:27
 3/8 anonim válasza:
Hol kell, tesó?
2021. aug. 28. 12:47
 4/8 anonim válasza:
Van instád, tesó?
2021. aug. 28. 16:42
 5/8 anonim válasza:
Tesóó
2021. aug. 29. 09:53
 6/8 anonim válasza:

Nekem nagyon szimpatikus vagy, kár, hogy nem derült ki hol laksz :(

Én Budapesten, ha nincs túl messze tőled, írj :)

20L

2021. aug. 29. 10:00
 7/8 anonim válasza:
mennyire hosszú a hajad? Szereted, ha egy lány befonja neked?
2021. aug. 30. 07:01
 8/8 A kérdező kommentje:

#7 elölről nézve a mellemig ér.

Még nem volt rá példa, hogy valaki be akarta volna fonni, de nem hiszem hogy ellenkeznék :D

2021. aug. 30. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!