Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Olyan nő aki valoban szeretne...

Olyan nő aki valoban szeretne ismerkedni nem tűnik el van itt ?

Figyelt kérdés
24F
2021. aug. 28. 12:13
 1/10 anonim válasza:
Nincs, sajnos. De olyan van, aki elmegy veled randizni, elhiteti, hogy tetszel neki, kedvel téged, aztán csak úgy kidob.
2021. aug. 28. 12:40
 2/10 anonim válasza:
Elég korlátozó tényező, hogy nem tűnhetek el. De csak azért mert ez nekem kb annyit jelent, hogyha nem tetszik valami benned, akkor nem léphetek le (nem szó nélkül), hanem el kell viseljelek? Nem feltételezem, hogy rossz fogás lennél, de mi van ha igen?
2021. aug. 28. 12:58
 3/10 anonim válasza:
A nők nem szorulnak rá, hogy a gyakorin keressenek társat.
2021. aug. 28. 12:58
 4/10 anonim válasza:

ma 12:58


Így van!

2021. aug. 28. 13:09
 5/10 anonim válasza:

#2

szerintem az "eltűnni" inkább az, hogy se szó, se beszéd, nem hív, nem ír, nem válaszol! ha közlöd, hogy szerinted nem egymást keressük, és ez neked nem fog menni, meg van beszélve, felnőttek vagyunk!

2021. aug. 28. 13:46
 6/10 anonim válasza:
Nem akarok demoralizálni, de aki itt keres társat/barátot/ismerőst az már a vesztes kategóriának is az alja. Írom ezt úgy hogy nekem sincs csajom, és ha írnak nekem arra mindig válaszolok (akár férfi akár nő ír) tehát a beszélgetés folyamot sose Én szakítom meg. Ennek ellenére nem ismerkedni / barátnőt szexpartnert szerezni járok ide.
2021. aug. 28. 13:55
 7/10 anonim válasza:

"nem tűnik el"

Tehát bármit írhatsz, bárhogy viselkedhetsz vele, marad, mert rossz a rosszal, de rosszabb a rossz nélkül?

.

Ha a kutyát szereti, a macskát utálja, lelép, ha te "cicának" szólítod.

2021. aug. 28. 14:18
 8/10 anonim válasza:
Az tőled is függ, hogy eltűnik-e vagy sem.
2021. aug. 28. 15:11
 9/10 anonim válasza:
8nál a pont.
2021. aug. 28. 15:28
 10/10 anonim válasza:

Így van teljesen igaza van a 8-as válaszolónak

Sok kérdést láttam itt,amiben olyan áll hogy vannak itt olyanok akik nem tűnnek el.

Azt tudom csak mondani hogy ha valaki eltűnik annak két oka lehet az egyik az hogy valamiért nem vagy szimpatikus neki ,a másik pedig az hogy nincs ahhoz gerince hogy el is mondja hogyha valami nem tetszik neki.

2021. aug. 29. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!