Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Akkor most azok a nők akik...

Akkor most azok a nők akik azt mondjak magukról,hogy nem szépek,azokkal lehet egyáltalán ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nekem kb 1 nap kell,hogy 1 csajnak megszokjam az arcat,es kb 2,hogy bele is szeressek.Ne nevessetek ki,de igy van.Nekem masok mondtak,hogy fuu neked ez meg ez a csaj bejon??? Mondtam: Igen es? topmeodelnek lattam oket es mindig meg vedtem oket.De tobben is mondtak,hogy 10-es skalan 2-3-as csajokhoz huzom.

Szoval az a kerdesem lehet az ilyen nokkel ismerkedni? mert en ugy latom,hogy nem nagyon.Pedig ha a legtöbbnek azért nincs pasija,mert nem kezdeményeznek náluk,meg,ki csúfolták őket,akkor nekem miért nem jön össze? meg se akarnak ismerni konkretan,mar megyek is a barátzónába.



2021. aug. 28. 16:53
 1/9 anonim válasza:
Te mennyire vagy vonzó? Lehet hogy megijednek hogy kiakarod használni vagy esetleg kicsúfolni őket
2021. aug. 28. 20:47
 2/9 A kérdező kommentje:

Atlagos vagyok.

En senkit sem akarok kihasználni!

2021. aug. 28. 21:15
 3/9 anonim válasza:
Az is lehet hogy nem találnak elég szépnek. Csúnya nők is lehetnek válogatósak idk.
2021. aug. 28. 21:22
 4/9 A kérdező kommentje:
értem...hat lehet.
2021. aug. 28. 21:49
 5/9 anonim válasza:
Ne gondolj bele túl sokat. Én is átlagos vagyok. Az ő vesztük hogy nem akarnak megismerni minket ;)
2021. aug. 28. 22:05
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazad van.Le is zárom magamban ezt az egészet,mert ha nem örökké ezen fogok gondolkodni.
2021. aug. 29. 05:37
 7/9 anonim válasza:
Ne vedd magadra, ilyenkor nem veled van a baj. A tényleg csúnya nők nem azért utasitanak el, mert nem jössz be nekik, hanem mert nincs onbizalmuk. Nem hiszik h bejonnenek bárkinek is v el sem hiszik h ez nekik is jár. Ennyi az egész.
2021. aug. 29. 20:51
 8/9 anonim válasza:
tegnap 20:51 Sajnálom őket akkor ha így van :/
2021. aug. 30. 13:48
 9/9 A kérdező kommentje:
En nem tudom,hogy tenyleg igy van-e.Azert biztos akad koztuk is akinek van onbizalma.Nem tudom mit rontok el...biztos bennem a hiba.
2021. aug. 30. 13:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!