Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van egyáltalán értelem a...

Van egyáltalán értelem a Tinderhez hasonló alkalmazásoknak?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam mostanában többet is, és nekem egyszerűen egyik se vált be. Tisztában vagyok vele, hogy valószínűleg nem vagyok egy szépségideál, se a szőke herceg fehér lovon és ez valószínűleg jócskán megnehezíti a dolgokat. De azt már túlzásnak érzem, hogy kb senkit nem érdeklek ott. Most komolyan ennyire ocsmány lennék? Ha véletlenül jobbra is húz valaki, akkor vagy nem ír vissza, hiába írok neki, vagy az első üzenet után el is tűnik már vagy szimplán olyan iszonyúan flegma és nagyképű, hogy az már egyszerűen borzasztó. Most nem tudom, hogy bennem van a hiba, hogy ilyen szinten ronda lennék és ennyire nem érdeklem az embereket?

2021. aug. 29. 22:54
 1/8 anonim válasza:
En fiu vagyok 18. Nekem sem valt be pedig (masok szerint) jol nezek ki. Szerintem a velem koruak mar 20on eves palit akarnak, de en meg 15 evesekkel nem akarok osszejonni
2021. aug. 29. 22:59
 2/8 anonim válasza:

Lányoknak nagyon jó.

Ha fiú vagy akkor felejtsd el

2021. aug. 29. 23:01
 3/8 A kérdező kommentje:
Na de jó. Hát akkor ez van, akkor maradok továbbra is szingli.
2021. aug. 29. 23:24
 4/8 anonim válasza:
Nem gondolnám, hogy a lányoknak sokkal jobb lenne. Bár attól függ, hogy ki mit keres. Ha komolyabb kapcsolatot, akkor szerintem mindegy, hogy valaki férfi vagy nő, szinte lehetetlen találni valakit. Illetve ezer negatív tapasztalat után talán jön 1 jó. Kitartónak kell lenni.
2021. aug. 29. 23:40
 5/8 anonim válasza:
Ahogy a 4es mondja, mivel ezeken az oldalakon a külső a lényeg, az emberek többsége felszínes, nem kacsolatot akarnak csak dugni egy jót (és ez igaz fiúkra is lányokra is). De ha kitartóan keresel akkor találhatsz magadnak párt. Bár nekem még nem volt jó tapasztalatom ilyen téren több ismerősömnek is sikerült összejönnie onnan valakivel.
2021. aug. 30. 08:38
 6/8 anonim válasza:
Persze, a hercegeknek fehér lovon működik, a többi meg fizeti a fenntartást.
2021. aug. 30. 13:53
 7/8 anonim válasza:
Kitartónak kell lenni, sok béna randi után jön egy nagyon is jó (-:
2021. aug. 31. 09:48
 8/8 anonim válasza:
Sok jó van de felesleges az összes. Kitartás kell az meg attól függ mennyi nekem 2 év után semmi komoly nem volt ezeken.
2021. szept. 3. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!