Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van kedve valakinek ismerkedni...

Van kedve valakinek ismerkedni Gyöngyös környékén? Leginkább egyetemista, esetleg már dolgozó férfiakra gondolok, úgy 18 és 28 éves kor között.

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, idén érettségiztem, most kihagyok egy évet és utána szeretnék egyetemre menni. Szeretek sakkozni, olvasni, nem cigizek, nem iszok és nem járok tipikus bulikba, szórakozóhelyekre. Szeretek viszont túrázni, legalább is a természetben bóklászni, főként mezítláb, vagy csak szimplán összeülni és beszélgetni valakivel, akár egy réten a földön ülve, akár egy csendes bárban gyümölcslét iszogatva. Szívesebben járok színházba, Slam poetry estekre, mint moziba, szerintem szórakoztatóbbak, és mókás dolog néha a megszokottnál is jobban kiöltözni.

2021. aug. 30. 15:30
 1/3 Pawel166 válasza:
“Nem vagyok olyan mint a többi lány”
2021. aug. 30. 19:14
 2/3 anonim válasza:
Szia. Irjal uzit. 28 vagyok. Remélem a motoros fiúkat szerered. 🙂
2021. aug. 31. 01:32
 3/3 anonim válasza:

Szia! A leírtak alapján nagyon szimpatikusnak tűnsz és szívesen megismernélek :)

Én inkább mozis típus vagyok, de oda sem sokat járok és bár ugyan színházba egyáltalán nem járok, ha lenne kivel, biztosan mennék. Ezen kívül minden másban egyezik a gondolkodásmódom, természetnél jobb hely nem létezik és ezt minél jobban át kell élni.

Ugyan pesti vagyok, de megoldható az utazás is, ha gondolod írj :) 22/F

2021. aug. 31. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!