Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedne valaki egy depressz...

Ismerkedne valaki egy depressziós férfival? Úgy érzem csak a szerelem képes meggyógyítani meghasonlott lelkemet.

Figyelt kérdés
(Huszonéves vagyok Budapestről.)

2021. aug. 31. 08:36
 1/8 anonim válasza:

A depressziót NEM GYÓGYÍTJA egy kapcsolat, viszont a másik felet is tönkreteszi.

Ha depresziós vagy, akkor keress fel megfelelö szakembert!

2021. aug. 31. 09:25
 2/8 anonim válasza:
1-esnek igaza van. Előbb magadat kell szeretni, csak utána lesz jó egy kapcsolat.
2021. aug. 31. 10:20
 3/8 anonim válasza:
Ha elme és lélek ápolót keresel, akkor azt világosan kell kifejezni. Szerelmi kapcsolatnak álcázni felelőtlenség.
2021. aug. 31. 10:22
 4/8 anonim válasza:
En ismerkednek ;) 54/f
2021. aug. 31. 12:39
 5/8 anonim válasza:
Ahogy írták a szerelem vagy egy párkapcsolat úgy magában nem szünteti meg a depressziót. A depresszió valamilyen lelki problémára vezethető vissza, ezt kellene feltárni majd megoldani. Ha ez sikerült utána érdemesebb ismerkedni másokkal mivel addig egy lelki segítőre van szükséged de a párkapcsolat elsősorban nem erről szól hanem a kölcsönösségről amit depressziósként nem tudnál biztosítani egy párkapcsolatban a másik fél számára. Neked most nagyfokú lelki segítségre van szükséged de azt az önzetlenséget, odaadást, törődést amire jelenleg szükséged van a depressziód miatt nem tudnád viszonozni a párodnak. Ezért lenne egyoldalú ez a kapcsolat és ahogy az egyes hozzászóló is írta legtöbb esetben csak tönkreteszed, lehúzod a másikat is lelkileg.
2021. aug. 31. 17:11
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha nem is meggyógyítana, de nagy segítség lenne. A párkapcsolat motiválna, hogy szembenézzek a depressziómmal, és hogy jobb emberré váljak. Szeretet nélkül viszont csak a magány jut számomra, ami nem hogy bármire is sarkalna, csak az őrületbe kerget lassan.
2021. aug. 31. 21:46
 7/8 anonim válasza:
Szerintem egy utat járunk. Én is így éreztem és személy szerint én rajtam is csak akkor jön elő ez a motiválatlanság és társai, ha nincs, aki támogat, meg magányos vagyok. Persze csak olyannal jövök össze, akivel nagyon egy hullámhosszon vagyok/vagyunk, másképp tragikus vége lenne meg rosszul érezném magam a kapcsolatban és csak rontana a helyzeten. Nekem segített egy megfelelő partner megtalálása, de a többiek válasza a hétköznapibb, hogy nem másban kell megtalálni a kiutat ebből. Kapcsolat alatt is előfordultak hasonlók, csak ritkábban. Összegezve azt mondom, az a saját véleményem erről, hogy ez egyénfüggő és társfüggő dolog lehet. Többnyire motiváló, de le is építhet két személyt.
2021. szept. 2. 11:17
 8/8 anonim válasza:

7-es: ugyanez (kivéve hogy nem volt barátnőm)


Szerintem mindannyian megtapasztaltuk már legalább egyszer az életben milyen depressziósnak lenni.

Én értem a logikát hogy javítsd meg magad először blabla lerágott csont, sablon válasz

Viszont mivan ha már meggyógyítottad magadat és pont amiatt vagy depressziós mert hogy vágysz kapcsolatra de valami ok miatt nem tud megvalósulni?

Mert hogy sokszor elutasítottak, megaláztak stb.

Könnyű mindig a lelki sérülteket baszogatni hogy a te hibád, neked nem jár boldogság csak azoknak akik egész életükben nyertek az életben.

2021. szept. 2. 18:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!