Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan fiú aki amerikai...

Van itt olyan fiú aki amerikai rappet hallgat?

Figyelt kérdés

halihó szóval tyler the creator hallgató indie srác kerestetik 18 év feletti aki magasabb lehetőleg barna hajú jól öltözködik és kedves a lányokkal :’) (no jokes) (haha vagy megis!?) írj üzenetet ha vibeolnal velem playboi cartira es a tobbiekre tudjatok 🤎

18/l 😕😕😳😨 legyszi valaki i wanna cry

(40esek ha írnátok választ, ne fáradjatok tudom hogy a ti időtökben minden jobb volt es huuu milyenek a mai lányok) bocsánat!



#rap #Soft girl #Playboi Carti #magas fiu #be my lover
2021. aug. 31. 23:01
 1/10 anonim válasza:

Most is őt hallgattam: [link]


De lehet kicsit öreg vagyok, mert 26 vagyok és szerintem is jobb volt minden régen ;(

2021. aug. 31. 23:15
 2/10 anonim válasza:
Hát én főleg rappet hallgatok, Tylert nagyon szeretem, Cartinak is van pár száma ami tetszik. Kedves vagyok szerintem és barna hajú. Viszont nem öltözködöm túl jól, átlagos magasságú vagyok, és a kinézetemmel sem vagyok túl elégedett. Szóval kb 50%-ban felelek meg :D 21/F egyébként
2021. aug. 31. 23:18
 3/10 anonim válasza:

Régen minden jobb volt. :(


[link]

2021. szept. 1. 00:21
 4/10 anonim válasza:

Nem szoktam itt írkálni, de nem tudok aludni, bevágtam már egy páleszt, de mindjárt kimegyek még egyért. Amúgy ahogy olvasom a kérdésed, kicsit olyan érzésem van, mint amikor az idősek akarnak fiatalosan beszélni, na mindegy.


20/f, 175cm, barna vagyok, alapból göndör, általában a fekete/fehér árnyalatú színeket kombinálom. Fekete/szürke szaggatott szűk farmer, fekete slim fit póló, Vans Old Skool vagy full fehér cipő a kínaiból, ami volt kb 2000ft, de egy éve semmi baja / szoktam full fehérben is lenni, szűk fehér farmer, fehér póló. Szoktam Casio órát hordani, egy lánc karkötőt, két karom ki van tetováva.


Amerikai rappet 7 éve hallgatok, ez a lista nagyjából sorrendben van, hogy kiket kezdtem el milyen sorrendben hallgatni, kezdve 2014-től:

Eminem (Not Afraid, ez a szám csalogatott bele ebbe a világba 13 évesen) G-Unit, Dre, Snoop Dogg, MGK, Nelly, Wiz Khalifa, Ice Cube, , NWA, Lil Uzi, Migos, Tyga, Rae Sremmurd, Cardi B, Speaker Knockerz, Smokepurpp, Lil Pump, Suicideboys, Ghostemane, Playboi Carti/Pierre Bourne, Lil Skies, Pouya, SEV, 2Scratch (Kedvencem), 21 Savage,

A patkány régebbi számait is bírom, az újabbak azok 💩-ok

Sok mindenkit kihagytam, de a stílust be lehet lőni ezek alapján is

Tyler-t nem bírom

2021. szept. 1. 03:58
 5/10 anonim válasza:

Alapmű, de nem én vagyok a párod.

https://www.youtube.com/watch?v=_Yhyp-_hX2s

2021. szept. 1. 04:18
 6/10 anonim válasza:
#4: Magast írt a kérdező.
2021. szept. 1. 07:05
 7/10 anonim válasza:
Eminemmel hogy állsz? :D
2021. szept. 1. 10:58
 8/10 anonim válasza:
#6, nem konkrét számot írt, szóval az, hogy magas, az ebben az esetben relatív, meg egyébként azt írta, hogy lehetőleg.
2021. szept. 1. 13:55
 9/10 anonim válasza:
Jelen
2021. szept. 3. 17:19
 10/10 anonim válasza:
utálom a fehér rappereket, nekem feketének kellett volna születnem. 18/F vagyok, facebookon megtalálsz Fodor Alex néven, zöld hátter. megegyezik fullra a zenei ízlésünk, szívesen beszélgetnék veled
2022. nov. 14. 09:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!