Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány, aki...

Van itt olyan lány, aki szereti a Rick and Morty-t, 22 éves vagy fiatalabb, nem magas, komoly lapcsolatot keres és bejönnek neki az aranyos, vicces és sokat beszélő fiúk? (Többi lent)

Figyelt kérdés

(Nem magas alatt 175cm alatti lányokat értek és Rick and Morty-n kívül ha szereted ezeket akkor az is jó: The Office, Breaking Bad, Black Mirror, HIMYM)


Üzenetben írok magamról hosszabban, meg miután te is írtál magadról küldök képet ha szeretnéd, meg felőlem gyorsan átmehetünk facebookra is ha úgy alakul. Ide csak annyit írnék, hogy szeretem az állatokat, ambivertált vagyok, nem vagyok depis és nincsenek lelki sérüléseim, egyetemista vagyok (reál szakon), szürkéskék szemem van nagyon pici zöldes árnyalattal, nem vagyok vékony meg kövér sem (régen évekig sportoltam) és van tapasztalatom is párkapcsolatok terén, szóval nem első párkapcsolatot keresnék. Az aranyos jelzőt azért írtam magamra egyébként, mert fiatalabbnak nézek ki a koromnál és rengeteget mosolygok/nevetek, szóval nem egy szakállas/borostás rosszfiú vagyok:D



Ui:

Tudom nem a sorozatokon múlik egy kapcsolat, de pl Rick and Morty olyan humort képvisel amit én is, szóval ha valaki nem szereti, akkor engem se fog jó fejnek tartani. Black Mirror és Breaking Bad pedig nagyon hasonló ízlést jelentene sorozatok terén, The Office és HIMYM sorozat kedvelőkkel pedig eddig mindig elég jóban voltam:D



2021. szept. 3. 12:25
 1/3 anonim válasza:
A 22 plusszosok meg írhatnak nekem xD
2021. szept. 3. 13:34
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ilyen komplex és ideális személyiségű lány nem létezik, vagy van valami defektje az élet más területen. Ez túl magas elvárás amit adsz.
2021. szept. 3. 19:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Rengetegen szeretik ezeket a sorozatokat világszerte, valahol biztos van ilyen lány:D persze lehet sajnos nem pont gyakorin. De azért nem hinném, hogy olyan nagy lenne az elvárásom, elég sokan fiatalabbak, mint 22, a lányok többsége nem magas és mint említettem, ezek népszerű sorozatok.
2021. szept. 3. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!