Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Debreceni lányok valaki...

Debreceni lányok valaki ismerkedni?

Figyelt kérdés
18f

2021. szept. 7. 17:41
 1/5 anonim válasza:
Miért nem regisztrálsz egy társkeresőre? Biztos sokkal többen írnának.
2021. szept. 7. 19:02
 2/5 anonim válasza:
Figyu ne itt keresgess inkább beszélj olyan lányokkal akiket ismersz vagy akikkel rég dumáltál, velük legalabb lesz téma miért nem beszeltetek eddig.
2021. szept. 7. 19:40
 3/5 A kérdező kommentje:
De hátha van itt olyan lány aki szeretne ismerkedni
2021. szept. 7. 20:40
 4/5 anonim válasza:
Társkereső az halott. Telis tele aberráltakkal. Itt még van esély kis szűrés után normálisan ismerkedni.
2021. szept. 8. 10:31
 5/5 anonim válasza:
Társkereőkön fizetsz havi 3-5 000-et és 20 levélből 1-válaszol, de aztán az is elutasít, ha nem vagy? diplomás, 178 cm min, és 40 év alatti, jó egzisztenciával: lakás, autó, stb... úgy hogy már ugyanazon arcokat látom évek óta 3-4 társkeresőn is. A Paadamon is írtam 155 nőnek, egy kapcsolat sem lett belőle. Brutál mennyire igényesek a mai nők, még 40-en túl is! Tudod mit? Én is igényes vagyok akkor, ha ti is, és igazi modell alkatú, 35 éves max, diplomás nőt keresek, aki gyermekeket szül nekem!!
2021. okt. 5. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!