Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen miért nem látom,...

Tinderen miért nem látom, hogy ki lájkolt és kivel matchelek?

Figyelt kérdés

Van előfizetésem, úgyhogy kellene látnom azt is, hogy kik lájkoltak. De egy ideje ez valamiért abbamaradt, nem jelez ki soha újat, és matchek sincsenek, hiába tudok viszont én lájkolni embereket. Szóval így nem történik semmi. Nem nagyon értem, hogy ez miért van, és mit tudnék tenni.

(A letörlés & újra letöltés kombót már próbáltam)



2021. szept. 13. 22:36
 1/8 anonim válasza:

Nem tudom de nálam sem stimmel sok dolog rajta,csak úgy kiírja hogy "lemaradtál egy párról" amikor nem csináltam semmit stb.

Egy szar ez az oldal és drága is,lehet megoldja a dolgot ha újat csinálsz,de jobban jársz ha ezt a pénzt élőben költöd el egy lánnyal,akiről legalább tudsz is valamit.

2021. szept. 13. 23:13
 2/8 anonim válasza:
Mennyibe kerül havonta ez a Tinder?
2021. szept. 14. 06:09
 3/8 anonim válasza:

Ha férfi vagy, akkor az összes internetes oldal csak idő - és pénzpazarlás!

Inkább menj közösségbe! Menj bulizni, koncertekre! Ott előbb összejössz egy lánnyal, mint ezeken a hulladékokon!

Én is csak feleslegesen idegeskedtem a netes társkeresés sikertelensége miatt... Elszalasztod az élet lehetőségeit ezek miatt a sz...rságok miatt...

Tehát, irány az élet! Nekem is mindig ilyen helyeken sikerült ismerkednem! A barátnőmet is egy szórakozóhelyen ismertem meg!

2021. szept. 14. 06:49
 4/8 anonim válasza:

Ja, és nincs abban semmi ciki, ha egyedül mész el bulizni!

Ha egyik haverom sem ért rá éppen, fogtam magam és elmentem egyedül!

Megittam pár pohárral, és máris jött a bátorság a tánchoz meg az ismerkedéshez!

A lányoknak kifejezetten tetszeni szokott, hogy egyedül is ilyen laza vagyok, és hogy egyedül is ilyen jól érzem magam!

2021. szept. 14. 06:54
 5/8 anonim válasza:
Azért, mert nem lájkolnak és nincsenek matcheid. Egy hulladék az az alkalmazás férfiként. Még a legelőnytelenebb külsejű nőknél is halomszámra sorakoznak a férfiak, szóval nyilván az aktuális felhozatalból a "legjobbat" fogják választani.
2021. szept. 14. 10:03
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, nő vagyok egyébként 😃 és szintén nőkkel ismerkednék, úgyhogy a buliban megismerkedés kicsit nehézkesebb így, főleg vidéken.

Amúgy szerintem is szar sajnos ez az app, kár, hogy én egybe fizettem ki, és nem havonta, mert akkor legalább le tudnám mondani.

2021. szept. 14. 15:08
 7/8 anonim válasza:
#4 én udvaroljak? MÉG MIT NEM. Egyszerű az egész, legyél gazdag, aztán meg villantasz egy 20dezsőset és képesek lesznek a tenyeredből enni mint a galambok te meg akár le is pisálhatod őket akkor sem szólnak semmit. A pénz hatalma. Pénz nélkül nőzni pff mintha lovas kocsin ló helyett macskákkal próbálnál kocsit húzni. Ez az élet, nem az a fszság hogy megalkuvás meg lemondás meg ilyen tökömtudja mi. Hülyék vagytok ti férfiak (mármint az ilyen férfiak, nem az olyanok mint én... )
2021. szept. 16. 00:12
 8/8 anonim válasza:
Nem hiszem hogy a pènz szamitana. En nagyon sokat keresek sportos vagyok diplomàs magas eletszinvonal ès nulla lehetősèg.
2023. febr. 10. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!