Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, nálatok kizáró ok, ja...

Lányok, nálatok kizáró ok, ja egy férfi sovány?

Figyelt kérdés

Mennyire visszataszító?

172cm-55kg (tudom elég gáz, de még az edzőterembe is szégyellek elmenni)

Nem sajnálatatni akarom magam csak érdekel.



2021. szept. 15. 21:31
1 2
 1/20 anonim válasza:
Egyél he 23f
2021. szept. 15. 21:35
 2/20 A kérdező kommentje:
Igazság szerint ez a gond, hogy evéssel egy grammot se tudok felszedni.
2021. szept. 15. 21:41
 3/20 anonim válasza:
Szerintem vonzó a vékony testalkat is, úgy őszintén szólva nem annyira érdekel valakinek a testalkatja.Mindenki kezd valahol, de csak akkor változz ha tényleg szeretnél, ne mások miatt, plusz az emberek az edzőterembe le se szarnak őszintén, nem azért mennek hogy másokkal foglalkozzanak.A helyedben viszont bármilyen opciónál megbékélnék a testemmel, amit persze könnyű mondani, na de sok szerencsét hozzá.
2021. szept. 15. 22:26
 4/20 anonim válasza:

Egy vékony testalkat is lehet vonzó ha maga az ember jelleme is olyan és egy izmos pasi is lehet visszataszító ha egy tajparaszt.

Nekem amúgy a macis pasik jönnek be ha külsőt nézünk de egyszer régebben volt egy srác, ő is kb ilyesmi testalkat volt de annyira jó volt a jelleme, hogy belezúgtam mint vak ló a szakadékba. Egyáltalán nem találtam visszataszítónak annak ellenére se, hogy nekem nem az olyan pasik jöttek be addig.

2021. szept. 15. 22:34
 5/20 anonim válasza:
Gyúrjá
2021. szept. 16. 04:24
 6/20 anonim válasza:
Szerintem próbálkozz mindenképp, nekem nem annyira jön be a vékony testalkat, de edzeni mindenképp érdemes. Étrend+edzés és menni fog. Nèzd meg Machine Gun Kellyt pl, azért őt vállalnám :)
2021. szept. 16. 07:50
 7/20 anonim válasza:
nem, szexi...,jo kis fokhagymapopo hmmmmm
2021. szept. 16. 09:31
 8/20 anonim válasza:

Ne szégyelj elmenni az edzőterembe, csak ez az egy lehetőség amivel tudsz változtatni az alkatodon. Igazán magas se vagy, de az 55 kg nagyon kevés. Próbálj életmódot változtatni, egyél mindent amit szeretsz, ami jól esik, csak van ilyen!?És közben sportolj, edz, de jó lenne ezt egy személyi edző segítségével tenned.

Téged zavar, így kevesebb az önbizalmad, nehezebben ismerkedsz és ez a gond.

2021. szept. 16. 10:53
 9/20 anonim válasza:

Amúgy egyáltalán nem lenne gáz, szeretem a vékonyabb srácokat, de akkor legyenek legalább 180 körül. Lehet alacsonyabb egy srác, de akkor se tudjam felkapni és elszaladni vele :DD

Egymagas vagyok veled, és 10 kg-val nehezebb, amivel az izomtömeg miatt még mindig viszonylag vékony vagyok. Nekem így nem tetszenél, de még mindig azt mondom hogyha a személyiséged olyan akkor nem érdekelne.

2021. szept. 16. 12:40
 10/20 anonim válasza:

"edzőterembe is szégyellek elmenni"


rajtad kívül senkit nem érdekel hány kiló vagy egy edzőteremben


amúgy is nagyokat szokták bámulni nem a soványokat szóval nyugodtan

2021. szept. 16. 13:38
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!