Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Van kedvetek ismerkedn...

Lányok! Van kedvetek ismerkedni velem? Pest Megye, 21F

Figyelt kérdés
Eddig nekem az internetes társkeresés nem nagyon jött össze 100%-os adatlap kitöltés után sem, normális képekkel sem nagyon, úgyhogy itt próbálok szerencsét mivel élőben párszor már csalódtam és sok lány levegőnek nézett és elutasított! 21 éves vagyok, szoktam edzeni, szeretek főzni, zenéthallgatni néha mixelek is, haverokkal elmenni ide-oda, dolgozok Pestre járok, introventált és extroventált személyiségű is egyaránt vagyok mikor melyik, 170 cm magas vagyok és 76 kg!

2021. szept. 19. 06:30
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]

Így nézek ki! Én magamat nem mondanám teltnek és vékonynak sem, inkább átlagos külsejűnek, csak a mai világban 180 cm alatt levő férfit már törpének hívják és ha van egy kis pocakja akkor már ducikának vagy húsgombócnak. Társkeresőn nem sok esélyem volt pedig mindig kezdeményeztem ha összeálltam ott egy lánnyal csak ők nem tudták az én kezdeményezésemet folytatni. Kár hogy nem tudok már sokat nőni pedig vagy 10-15 cm-t nőnék szívesen és híznék is hozzá, ezt úgy értem hogy pl: 180 cm 80-85 kg 185 cm 85-90 kg! Nem tudom a mostani férfi ideál a nőknek pontosan mi mert láttam azt leírva hogy a 190 felett nagyon magasak 170 cm alatt meg alacsonyak, akkor a 180-185 cm lehet az ideális és nem a 80 kg hozzá hanem a 70 vagy 60 kg. Meg a nők nagyon válogatósak lettek társkeresőn, mi férfiak is azok vagyunk de saját véleményem szerint a nők sokkal válogatósabbak és nekem hiába voltak társkeresőn komoly szándékaim ha semmibe vettek! Való életben azért több nő is megbámult már némelyik feltűnően csak mertem volna oda menni, csak sok csaj az önbizalmamat nagyon levitte. :( Ezért társkeresőzöm mert nagyon lent van az önbizalmam és hiába próbálnám növelni ameddig normális csajjal nem leszek együtt addig nem is nagyon fog, mondjuk picit nőtt mivel randiztam már nővel csak nem jöttünk úgy be igazán egymásnak, legalább már picit hiszek a társkeresőzésben.

2021. szept. 19. 09:27
 2/7 George34 válasza:

Kedves kérdező!

Férfi társként mondom, hogy az öneladás művészete a rossz tulajdonságok ahogy mondják "a rosszfedésről" szól.

Soha ne panaszkodj hogy nehéz magad eladni, ezzel nem azt értem hogy ne légy őszinte, de maradj meg érdekesnek is egyben. (titokzatosnak)

Mert a nők/lányok ezért kereseik a "rossz fiúkat" mert kihívást jelentenek nekik.


Ui: A képed nem rossz, de megjegyezném, hogy inkább szöveg és ábrák nélküli felsőben/pólóban mutatkozz, az vonzóbb jelenség a nők/lányok szemében.

Egy Férfi társ 34.

2021. szept. 19. 12:16
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. szept. 19. 12:17
 4/7 A kérdező kommentje:
Látom sok lány szeretne velem ismerkedni, mondjuk ha milliomos lennék akkor már sorban állnának a jelentkezők, de így hogy nem vagyok ismert és sok pénzzel rendelkező ember így látom a válaszokból hogy csak 1 fiú írt a sok nő helyett de legalább adott tanácsot. Mi lett veletek lányok hogy már nem lehet ismerkedni veletek sehol sem mert mindig van valami kifogásotok meg lusták vagytok válaszolni normális kérdésekre, de a napi 100 szelfi minden szögből és testrészről az megy arra meg nem vagytok lusták. Hogy is van ez?!!
2021. okt. 3. 11:56
 5/7 anonim válasza:
Szintén férfi társként mondom, hogy inkább baráti társaságban próbálj egy lányt találni (ha nincs, akkor bővíts), ne a hülye netes társkeresőkön és ha megfogadsz még egy tanácsot, akkor ne úgy állj hozzá az egészhez, hogy hű, most nekem kell egy csaj, mert csak ideges leszel tőle és ezt a lányok kb azonnal kiszúrják... nem kell görcsölni, ha bejössz egy lánynak, akkor észre fogod venni és lecsaphatsz rá :D 31F
2021. okt. 4. 18:54
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! Szerintem is a legalkalmasabb ismerkedési lehetőség a baráti társaság mert ott sokkal nagyobb a bizalmi viszony mint idegenben, és az igaz hogy nem kellene görcsösen venni, de jó lenne már 1 lánnyal együtt lenni, de elvileg a sors hoz majd össze valakivel aki hozzám illik.
2021. okt. 5. 16:40
 7/7 anonim válasza:
Így van, a netes ismerkedést meg szard le, ne engedd, hogy amiatt lecsökkenjen az önbizalmad.
2021. okt. 5. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!