Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Gimnazista vagy egyetemi évek...

Gimnazista vagy egyetemi évek alatt könyebb ismerkedni?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. szept. 24. 22:53
A kérdező szavazást indított:
Gimnazista évek alatt
Egyetemi évek alatt
58 szavazat
1 2
 1/12 anonim válasza:

Elég szakfüggő. Ha lány vagy infó karon, akkor elég könnyű ismerkedni egyetemen, de fiúknak nehezebb...


Amúgy az egyetem több bulit, programot, szabad teret ad ennek, csak ha nagyon fel van borulva a nemek aránya az intézményben, akkor az egyetemi buliban is fel lesz borulva.

2021. szept. 24. 23:07
 2/12 anonim válasza:
Gimiben a nulla felé konvergált, egyetemen konkrétan annyi is volt.
2021. szept. 25. 00:32
 3/12 anonim válasza:

Abban a helyzetben vagyok amit a #1 is leír.

Infó kar. Nem vagyok éppen annyira rossz csávó külsőre, belsőre meg pláne. De a lányokra elég nagy az érdeklődés. Nincs az a szituáció, hogy még válogatni is lehessen. Mivel belső jobban érdekel valamennyire, mint a külső emiatt bulikon, rendezvényeken sem tudok vagy tudnék ismerkedni.

Volt olyan mikor egy lány felhívott magához, de az a helyzet, hogy nem olyan srác vagyok. Így tényleg nehéz az ismerkedés.


Középsuliban meg egész végig lányok vettek körbe. Volt vagy 10 lány barátom is, akik esetleg ennek-annak bemutattak vagy közülük lettem jóban valakivel. Akkor több lehetőségem volt az ismerkedésre.

Egyetemen meg kb 1 lánnyal beszélgettem eddig, de vele se volt mélyebb beszélgetés.

Ha alkalmikat akarsz nyílván könnyebb az egyetem. De kapcsolatra nekem siralmas.

2021. szept. 25. 00:33
 4/12 anonim válasza:
Nekem sosem okozott gondot.
2021. szept. 25. 01:39
 5/12 anonim válasza:
Mindegy, nincs különbség, társaságban, kortársakkal ideális. Ebben a korban a legkönnyebb. Később sokkal nehezebb lesz.
2021. szept. 25. 04:56
 6/12 anonim válasza:

Az hogy valqhol könnyebb, még NEM mentesít az alól hogy alkezdj ismerkedni. Ha nem kezded el gimiben akkor sokkal nehezebb dolgod lesz egyetemen is.


De hogy a kérdésre is válaszoljak: szerintem egyetem könnyebb, mert mégis több embert ismersz meg (bár most én a Pesti egyetemeket hanyagolom, szerintem ismerkedési szempontból siralmasak). Ugye kapásból hasonló érdeklődési körűekkel vagy körülvéve, ráadásul ha mondjuk infó karon vagy és kevés a lány akkor is lehet, ismerősök ismerőseivel, koliban, más karokról, buliban stb, a lehetőségek végtelenek (tudom miről beszélek mert infós szakon vagyok).

2021. szept. 25. 08:10
 7/12 anonim válasza:
Ha introvertált
2021. szept. 25. 08:56
 8/12 anonim válasza:
Mindenhogy nehéz volt, aztán hagytam is az egészet.
2021. szept. 25. 10:58
 9/12 anonim válasza:
Gimiben
2021. szept. 26. 04:30
 10/12 anonim válasza:
Némiképp reflektálva az első és a harmadik válaszra is, én úgy gondolom, hogy alapvetően az egyetem eléggé sok olyan lehetőséget biztosít, ahol van lehetőséged ismerkedni, akár például más szakok hallgatóival is - ahogyan írták bulikon is, de nem csak feltétlenül ott, hanem érdeklődéstől függően akár sportrendezvények alkalmával, akár épp mondjuk álláskereséssel kapcsolatos programokon (vagy épp közös szabadon választható tárgyak kapcsán, vagy ha például mentorprogramban részt veszel, stb.) is találkozhatsz olyasvalakivel, akivel a program által lesz is némi közös kapcsolódási pontod és neked tetszik és mondjuk nyitott is arra, hogy ő is megismerkedjen például Veled. Szóval igazából szerintem érdeklődéstől is, illetve szituációtól is függ, de az egyetem eléggé sok teret nyújt ahhoz, hogy megismerj másokat. Szóval, ha épp ott vagy, vagy a jövőben oda kerülsz, akkor nyugodtan járj nyitott szemmel. ;)
2021. szept. 26. 10:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!