Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Srácok! Ismerkedne valaki...

Srácok! Ismerkedne valaki (hosszútávon nem feltétlen csak barátilag) egy aszexuális fiúval?

Figyelt kérdés

Pécsi biromantikus egyetemista vagyok (bár inkább a saját nememhez vonzódok), szakom miatt néha elhavazott, de valójában az átlagnál rugalmasabb az órarendem.

Mivel sokat kell gép avagy forrasztópáka előtt dolgoznom, barátom meg csak egy van és ritkán tudunk találkozni, így sokat vagyok a négy fal között, de valójában abszolút nem vagyok az az otthonülő típus. Amint tudok, kiszabadulok a szabadba, sokat sétálok, ha lehetőségem van rá, kávézókban ismerkedek.

Imádok hosszan csak egy emberre figyelni, ill. kifejezetten élvezem, ha ez kölcsönös.



2021. szept. 26. 18:37
 1/6 anonim válasza:
Nagyon szeretnék Veled ismerkedni, de ezen a felületen tudom, hogy nem sok esély van rá, hogy hosszabb távon működjön ez a dolog. :(
2021. szept. 26. 18:57
 2/6 anonim válasza:

Kár, hogy nem vagy pesti,mert ha itt találnék egy ilyen férfit,annak nagyon örulnék...


De azért sok sikert neked !

2021. szept. 26. 20:01
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Amúgy testvérem Pesten lakik. 😁 (DE NE ESSÉK FÉLREÉRTÉS!, Ő teljesen más (mint én vagyok))

2021. szept. 26. 20:16
 4/6 anonim válasza:
Pesti vagyok, de ha gondolod beszélgethetünk. :)
2021. szept. 27. 16:46
 5/6 anonim válasza:
Én is pécsi egyetemista vagyok, írj nyugodtan :) (viszont aromantikus is vagyok)
2021. okt. 7. 14:50
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia kedves utolsó! Írtam privát üzenetet.

Előre is köszönöm ill. várom válaszodat.

Üdv! <ASM>

2021. okt. 7. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!