Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Fiatalabb srácként hogyan...

Fiatalabb srácként hogyan ismerkedhetnék 40 év feletti nőkkel?

Figyelt kérdés

2021. szept. 27. 19:50
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:

20as, nagyfiúnak..


Legyen önálló kereseted, diákmunka stb.. ha van saját bevételed és nem apuanyu pénzén lebzselsz, máris felnőtt vagy.

2021. szept. 28. 08:31
 22/39 anonim válasza:

#21

Akit írtam hogy jól haladok nála, azt történetesen diákmelon ismertem meg a nyáron. Pillanatnyilag is apróbb munkákból ál a kapcsolatunk amiket meg is fizet, pedig mondtam neki hogy ezeket ingyen is elvégezném számára. Ezt tanulom és minden megoldott dolog bővíti az ismereteimet. Ez melett jókat beszélgetünk, és egyre gyakrabban.

2021. szept. 28. 11:20
 23/39 anonim válasza:

#22

Milyen munkák? Azért túl sokat ne lás bele az egészbe, mert előfordul hogy nem lesz belőle semmi.

2021. szept. 28. 12:05
 24/39 anonim válasza:

#23

Informatikai munkák. Javítottam, telepítettem, kiporoltam a gépét. Ezen kívül felajánlottam hogy bármit elvégzek, megjavítok neki, vagy legaláb is megpróbálom.


Én próbálok nem belelátni dolgokat ebbe, írtam is itt egy kérdést erről, de ennek a középkorú nőnek külföldön dolgozik a férje. Keveset van itthon, engem meg egyre gyakrabban hív különböző javítanivalókkal. Közben egyre többet beszélgetünk, néha órákat és úgy veszem észre hogy felnőttként kezel.

Én nem tagadom, a fél karomat odaadnám ha lenne köztünk valami, bár múltkor majdnem odalett a kézfejem :)

2021. szept. 28. 13:48
 25/39 anonim válasza:

#24

Miből gondolod hogy jól haladsz nála?

2021. szept. 28. 15:06
 26/39 anonim válasza:

Én azt értem srácok, hogy ti miért akartok egy idősebb nőt felszedni,de a fordítottját nem. 39 vagyok, 1x volt dolgom egy fiatalabb pasival, de csak 10 év korkülönbség volt. Ott sem a teste, a fizikuma vonzott,hanem a szexuális beállítottsága.

Az meg nem korfüggő.

Ellenben a nővérem kizarólag fiatalabb pasival kezd és csak annyi a magyarázat, hogy olyan szép a testük.

Ez elég? 😀

2021. szept. 28. 16:30
 27/39 anonim válasza:

#25 Múltkor az íróasztalának támaszkodva beszélgettünk, majd odaült a kezemre. Nem hiszem hogy ne vette volna eszre mert nekem elzsibbadt a kezem de nem mertem megmozdítani :) Aznap aludni sem tudtam rendesen :) Meg általában nagyon szexisen öltözködik.


#26 Nem azt mondom hogy kikezdett velem bár nem lenne ellenemre.

Azt sem tudom nem-e az én vágyaimat látom vagy értem félre minden félreérthető tettében.

De az is lehet hogy sokat van egyedül és ...

Én nem merek kezdeményezni mert számomra az is nagy szó hogy barátkozik velem, felnőttként kezel.

2021. szept. 28. 17:53
 28/39 anonim válasza:

#26

Persze hogy elég! Mit hittél? Nincs semmi konkrét különbség a nők és a férfiak között! :D Ezt csak be akarják mesélni, de kb ugyanúgy működik mindkét nem, az alapvető nemi különbségeket leszámítva.

2021. szept. 28. 19:27
 29/39 anonim válasza:

#27

Ráült a kezedre és nem tettél semmit? :D

Pedig ennél egyértelműbb már nem is lehetne.

2021. szept. 28. 19:29
 30/39 anonim válasza:
merre laksz?
2021. szept. 28. 23:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!