Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 24 éves vagyok és szeretném...

24 éves vagyok és szeretném megtalálni az igazi barátnőt, lehet itt ismerkedni?❤️

Figyelt kérdés
Szóval én nem az a fajta vagyok aki egyből pucér vagy szexis képeket küldene vagy kér sőt minden gondolat a szex körül forogna. Én inkább szeretem megismerni a másikat, csókolózás, hosszú ölelések, programok együtt stb. Nem zárkózom el az intimitástól de azért ne legyél olyan aki csak ezt szeretné. Budapesti vagyok. 24 éves.:) Szemüveges ha ez nem hátráltat. Ha úgy adódna akkor jó lenne ha tovább folytatnánk a beszélgetést facebookon (más oldal nincs) az úgy sokkal személyesebb. Szeretem a KPOP-ot ha ez lehetne mint beszélgetésindító :D főleg a lánybandák érdekelnek.

2021. okt. 2. 21:42
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
24Lány vagyok de gondoltam ez magától érthető :)
2021. okt. 2. 21:42
 2/33 anonim válasza:
Azt hittem fiu vagy
2021. okt. 2. 22:07
 3/33 A kérdező kommentje:
2.ilyen hozzászólásokat nem szeretnék kapni fölöslegesen ha lehet jó? :) ne vesztessük az időt egymással.
2021. okt. 2. 22:09
 4/33 A kérdező kommentje:
Plusz pont ha véletlen hannának hívnak. nagyon tetszik ez a név, de ez csak egy kis érdekesség, nem gond természetesen ha nem így hívnak.:D
2021. okt. 2. 22:10
 5/33 anonim válasza:
Én drukkolok neked.:)
2021. okt. 2. 22:35
 6/33 A kérdező kommentje:
5.Hát köszi :D
2021. okt. 2. 22:38
 7/33 anonim válasza:

Na de kérem haver 😉🙂

Ugyan nincs mit ♥️❤️

2021. okt. 2. 22:39
 8/33 A kérdező kommentje:
8.direkt kértem hogy inkább ne írjatok...fölösleges tényleg főleg ha fiúk vagytok..minden új válasznál reménykedek erre ilyen választ kapok, most ti se örülnétek ilyen válaszoknak...:D
2021. okt. 2. 23:30
 9/33 A kérdező kommentje:
10.az ilyen ratyi válaszokat meg jelentem..:)
2021. okt. 2. 23:38
 10/33 anonim válasza:

21 Inkább te vagy idióta.

Ez csak saját vélemény de ha valaki direkt olyan embereket keres akiket utálhat/lenézhet általában magát nem tartja elég jónak.

Ez elég szánalmas...

Hogy a kérdésre is reagáljak valószinűleg nagyobb sikered lenne ha nem gyakorin próbálnál párt találni.Nem igazán értek hozzá de úgy tudom meleg/bisex eknek is van randi alkalmazás.

2021. okt. 3. 00:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!