Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 21 éves lányként, ha meglátok...

21 éves lányként, ha meglátok egy fiút aki tetszik, tömegközlekedésen, utcán, parkban, akkor lehet valamiről látni hogy foglalt, vagy szabad, vannak jelek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt valamilyen színű karkötő az egyik karon, vagy bármi. Főként hasonló korúakhoz szól a kérdésem.

A kérdést nem azért írtam ki, hogy privátokat kapjak fiúktól, köszönöm.



2021. okt. 3. 14:19
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nincsenek jelek, ahogyan nálatok sem. Oda kell menni, meg kell kérdezni. A csavar csak annyi hogy ha mi megnézünk egy csajt, de az kb észre sem vesz, nem tekint vissza az jót nem jelent.
2021. okt. 3. 14:29
 2/12 anonim válasza:
Jegygyűrű, félbetört szív medál, meg eleve, ha "jó pasi".
2021. okt. 3. 14:51
 3/12 anonim válasza:

Nincs semmi ilyesmi jel, max a gyűrű, ha házas. Valamilyen színű karkötő? Ne viccelj, ismersz te bárkit, aki ilyet hordana csak azért, mert kapcsolatban van? Na ugye.

Azt viszont láthatod rajta, ha érdekled.

2021. okt. 3. 14:58
 4/12 anonim válasza:
2# Jó pasi is lehet szabad.
2021. okt. 3. 15:04
 5/12 anonim válasza:
Lépj rá véletlenül a lábára és megtudod:)
2021. okt. 3. 15:05
 6/12 anonim válasza:
És ha véletlenül eltöri a lábát?
2021. okt. 3. 15:10
 7/12 anonim válasza:
Ugyan már:) Azt mondtam lépjen rá, és ne ugráljon rajta:)
2021. okt. 3. 15:12
 8/12 anonim válasza:
Szia. Nekem volt egy hasonló esetem lánykoromban. A buszon utaztam. Megláttam egy baráti társaságot. Volt egy helyes fiú is ott. Nagyon tetszett, és viszont is. Láttam rajta, hogy nem mer megszólítani. Így utaztunk pár megállót. Majd amikor én már majdnem megérkeztem, akkor azon gondolkodtam, hogy soha nem fogom már látni... Odamentem hozzá, és megkérdeztem Tőle, van-e papírja meg tollja. A társaságából összeszedték. Felírtam rá a telefonszámomat, majd annyit mondtam Neki, hogy ha gondolja hívjon fel. Természetesen felhívott, és össze is jöttünk. Kedves, szép emlék ez nekem. Tehát csak nyugodtan legyél kezdeményező kedves Kérdező!
2021. okt. 3. 15:14
 9/12 anonim válasza:
8# Miért szakadt meg a kapcsolat, ha publikus, elárulod?
2021. okt. 3. 15:17
 10/12 anonim válasza:

Persze hogy publikus. Mint minden fiatalkori fiú - lány közötti ismerkedés egyszer végetér. A pontos okára már nem emlékszem,pedig nem sok ilyen volt az életemben. Aztán jön majd Valaki a Te életedben is, véletlenül, akire akkor még nem is gondolsz.. Akivel összekötitek az életeteket. Addig is menj, szórakozz! Ismerkedj! Mert annak is vége lesz! És azon kapod magad, hogy a férjeddel, gyerekekkel ücsörögsz majd a lakásban. Meg fog találni a szerelem, ne aggódj! Amikor itt van az ideje! Minden jót kívánok Neked!

43/N

2021. okt. 3. 15:27
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!