Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Győr közeli 25-35 éves nővel...

Győr közeli 25-35 éves nővel ismerkednék. Van valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Győri 30+ férfi vagyok. Jövőképpel, ambícióval. Ismerkednék kedves, barátságos nőkkel. Én magam zenekedvelő vagyok, zenélnek is. Szeretem a természettudományokat, szeretek olvasni. Szeretek filmet nézni. Szeretek túrázni és kirándulni. Olyan nővel ismerkednék akivel talán lehet közös témánk. Fontos hogy nem internet barátnőt keresek hanem rendes kapcsolatot. Ha felkeltettem az érdeklődésed, kérlek írj és beszélgessünk. Köszönöm hogy elolvastad. 🙂


2021. okt. 4. 15:24
 1/3 anonim válasza:
Nekem is írhatnak 20-25 éves korig fiúk. 26L
2021. okt. 4. 15:40
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor eredményesebb leszel, ha kiírod, és nem az én kérdésem alá teszed. Félre ne értsd, nem zavar. Csak akik rákattintanak a kérdésemre, remélhetően nem az a célcsoport akit te keresel.
2021. okt. 4. 15:49
 3/3 anonim válasza:
Szia, nekem tetszik amiket magadról írtál, ha szeretnél írhatsz nyugodtan :) 24N
2021. okt. 7. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!