Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol és hogyan tudnék megismerk...

Hol és hogyan tudnék megismerkedni bokavillantós lánnyal komoly párkapcsolat céljából? Esetleg itt van olyan lány? 24/F

Figyelt kérdés
Bokavillantós fiú vagyok. Eléggé sokszor hordok titokzoknit és hajtom fel a hosszúnadrágjaimat, hogy látszódjon a bokám. És olyan lánnyal szeretnék megismerkedni komoly kapcsolat céljából, akinek ez tetszik és "csinálná" velem ezt a bokavillantást. Utcán hogyan ismerkedjek ez alapján? És ha van itt ilyen lány, akkor az írjon bátran!

2021. okt. 5. 08:39
1 2 3 4 5
 1/46 anonim válasza:
Nekem a szemöldök villantós lányok jönnek be de persze csak ha igazi és nem kifestett, tetkózott. De télen jobban jársz ha nem villantasz mert felfázol :D
2021. okt. 5. 09:04
 2/46 anonim válasza:
Nem is tudom mikor láttam utoljára olyan lányt akinek nincs ki a bokája... annyi lehetőséged van hogy meg sem tudod számolni.
2021. okt. 5. 09:30
 3/46 A kérdező kommentje:
#2 énis szoktam látni jópárat. De hogyan közeledjek feléjük, hogyan kezdeményezzek?????
2021. okt. 5. 09:36
 4/46 anonim válasza:
Menj oda és kezdj el beszélgetni. Onnan meg majd alakul. Valószínűleg 100ból 99 el fog hajtani, de előbb utóbb belejössz és akkor majd találsz egyet.
2021. okt. 5. 09:37
 5/46 anonim válasza:
Nekem is tetszik valamiért a "bokavillantás", ezt megértem. Ezzel a divattal értelemszerűen épp ezért nincs is bajom. De ember! Mi a ... faxa ez, hogy ez alapján akarsz valakivel kapcsolatot??? Ne haragudj, de eléggé röhejes, remélem a kérdésed trollkodás. Mint valami gyakorlatra, produkcióra, érdeklődési körre tekinteni, vagy mint valami rossz szektaszerűség, amit majd "együtt" csinálhattok 😂 (nem mintha pár millió ember nem lenne rajtatok kívül). Csak a probléma, hogy tegyük fel, hogy összejössz egy lánnyal, aki "bokavillantós", ami nem túl nehéz, de egy ilyen megnyilvánulásod, gondolatod után, ha egy minimális esze is van, akkor úgy menekül tőled, ahogyan csak tud. A detektor biztos bejelez, hogy nálad barátom, valami nem okés.
2021. okt. 5. 09:47
 6/46 A kérdező kommentje:

#4 és miről kezdjek el beszélgetni????

#5 egyáltalán nincs igazad! Nyilván nem csak ez számít, de a kérdésem most erre irányul. Ülj le, 1-es! Nagy mákod van, hogy nem lehet értékelni a válaszokat, mert most pirosat kaptál volna tőlem!!!

2021. okt. 5. 09:55
 7/46 anonim válasza:
#6 bármiről, ezért mondom hogy gyakorolni kell és akkor gyorsabban megtalálod majd mi a jó téma (mindenkinél más, ezért nem tudok konkrétumot mondani)
2021. okt. 5. 10:02
 8/46 A kérdező kommentje:
És hogyan lehet ezt gyakorolni?🤔
2021. okt. 5. 10:26
 9/46 anonim válasza:
bokavillantós cuncikám, szerintem te ne a lányok között keresgélj!
2021. okt. 5. 11:19
 10/46 anonim válasza:
#5 neki ez a fétise.
2021. okt. 5. 11:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!