Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szegedi lányok valaki töltene...

TonyRedgrave kérdése:

Szegedi lányok valaki töltene velem egy kis időt?

Figyelt kérdés
Nagyon magányos vagyok, szeretnék egy jófej lánnyal közös programokat szervezni. 31/F

2021. okt. 8. 11:44
 1/8 anonim válasza:
31 évesen nőt kéne keresni nem lányt. A lányok középiskolában vannak.
2021. okt. 8. 12:07
 2/8 anonim válasza:
Szögedi...
2021. okt. 8. 12:47
 3/8 anonim válasza:
Írj bemutatkozást és akkor lehet.
2021. okt. 8. 13:42
 4/8 A kérdező kommentje:
Eléggé nyitot személy vagyok kb minden témához tudok hozzá szólni és bármilyen jellegü közös program tud érdekelni, per pillanat legszivesebben forró csokizni mennék el, legkedvencebb témáim a metafizika, pszihológia, filmek és játékok, illetve divat.
2021. okt. 8. 23:01
 5/8 anonim válasza:
Na dobj témát..
2021. okt. 9. 14:57
 6/8 A kérdező kommentje:
na téma, miért nem müködnek a modern párkapcsolatok illetve bármilyen kapcsolatok?
2021. okt. 9. 19:29
 7/8 anonim válasza:
Mert az emberek hiper érzékenyek. A férfiakból kihalt az önbecsülés, a nőknek magasan vannak az igények és ezért örülök hogy egyik osztályba sem tartozom. Mesélhetnék még az egzisztencia megteremtéséről vagy anyagiakról de inkább maradok húsos fagyi.
2022. márc. 2. 11:51
 8/8 anonim válasza:

A csajok, miért ennyire szemetek?

Képzeljétek el béreltem porsche kocsit,írtam , hogy bárkit elviszek egy körre , de senki sem jelentkezett... Csóróként meg undorodnak a csajok, mivel nincs pénzed mással megyünk... De a lényeg, hogy senki sem akart beszállni a kocsimba, pedig felajánlottam.. Akkor mi kell a lányoknak?

Felajánlottam, de nem kell...

Így, hogyan csajozzak? :)

2023. júl. 15. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!