Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne esélyem nálam idősebbekn...

Lenne esélyem nálam idősebbeknél úgy, hogy csak 19 éves vagyok?

Figyelt kérdés
Nem találok a korosztályomban számomra eléggé érett gondolkozású lányt, olyat akivel nem éreznék kettőnk között semelyik irányba billenő intellektuális hátrányt,és kezdek azon gondolkozni, hogy az idősebbek jobban megértetének, csak nem tudom miért lenne imponáló egy 21-22... évesnek pont egy 19 éves "tini". Lányok, mit gondoltok erről?

2021. okt. 12. 19:54
 1/8 anonim válasza:
Ha tényleg az intellektust keresed, nem feltétlen a korosztály, hanem a közeg az, ami nem feltétlen megfelelő
2021. okt. 12. 20:27
 2/8 anonim válasza:

Nem a kor számít, hanem az, hogy hogyan érzed magad azzal az illetővel, kedves és tiszteletteljes-e, és hogy hasonló elvárásaitok vannak-e a kapcsolatban.


21/L

2021. okt. 12. 20:28
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem csakis az intellektust, de ez nyomós tényezője a "pár keresésnek" és, azt érzem sokszor a korosztályomnak ez még nem olyan fontos. Csak a külsőségek és mások szava, benyomása az adott személyről.
2021. okt. 12. 20:29
 4/8 anonim válasza:
Az a 2-3 ev nem szamit
2021. okt. 12. 21:27
 5/8 anonim válasza:

Én ugyanígy vagyok, annyi különbséggel hogy lány vagyok és a jóval idősebb pasikra bukom.

De rá kell jönni hogy itt sem szabad általánosítani, hisz nem minden 20 év körüli srác vagy lány van elmaradva szellemileg, és sajnos be kell látni hogy egy 30 plusszos nő vagy pasi is lehet olyan éretlen mint egy 19 éves. Szóval nem kor függő, inkább intelligencia és szellemi érettség.

19/L

2021. okt. 12. 22:25
 6/8 anonim válasza:
20+os korosztállyal a legnehezebb ismerkedni, kapcsolatot teremteni. Náluk a külsőség mellett fontos az is, hogy teljesen független férfi legyél. Ennek nem biztos, hogy 19 évesen megfelelsz. Persze akadnak kivételes nők is ebben a korosztályban, de igen nehéz kiszűrni őket.
2021. okt. 12. 23:26
 7/8 A kérdező kommentje:
Szóval gyakorlatilag, nem lennék előrébb, csak inkább még jobban hátrébb az idősebbekkel... Hát akkor ez a téma még várat magára akkor.:) Köszi mindenkinek!
2021. okt. 13. 19:15
 8/8 anonim válasza:
Én egy 20 éves lány vagyok, és halálosan beleszerettem egy 18 éves fiúba. Ezek alapján szerintem simán lehet esélyed, miért ne?
2021. okt. 15. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!