Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Komoly kapcsolat?

Komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Üdv.


Én egy 38 éves, káros szenvedélyektől mentes, ápolt igényes férfi vagyok. Hobbim az olvasás, a természet, és a zene. Ambiciózusnak mondanám magam, mindig a jövőt tervezem, és a céljaimat igyekszem elérni. Mások álltal humorosnak mondott, de tiszta fejjel gondolkozónak mondanak.


Azt, hogy jó képű vagyok e, nem tisztem eldönteni. 182 magas, 80kg vagyok. Szőkésbarna hajam, és kék szemem van. Testalkatom átlagos, bar most rákattantam a sportosabb életvitelre is.


Amit magamról pozitívumként mondanék, a feltétlen hűség, a mások iránti tisztelet. Leendő páromban való bizalom, és odaadás. Nagyon tudok szeretni, és aktívan részt venni a közös életben, de ugyanakkor szeretek teret is hagyni, hiszen mindenkinek jár egy kis magánszféra.

Ezeket természetesen magam is elvárom.


Ápolt, igényes megjelenésű hölgyet keresek, komoly kapcsolat céljából.


Gyermekem nincs, bár szeretnék.


Anyagiakban biztos lábakon álló vagyok, közepes egszisztenciával.


Borsod megyében élek a megyeszékhelyen.



2021. okt. 25. 14:47
 1/3 anonim válasza:

"Borsod megyében élek a megyeszékhelyen."

És nem lett volna egyszerűbb kiírni, hogy Miskolc? :)

2021. okt. 25. 15:14
 2/3 zol56 válasza:

Hát csajok. Én se mondanám magam ráfizetésnek, de amit az úriember leirt nem tudok versenybe szállni.


Ha igaz a leírás jóval kevesebbért is tudsz normális párt találni.


Gyerünk csajok. :-)

2021. okt. 25. 15:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Tényleg igaz az a mondás, hogy a férfiak azért magányosak mert nem találnak, a nők meg azért mert nem keresnek. 🙂
2021. okt. 26. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!