Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki snapen streakelni?

Valaki snapen streakelni?

Figyelt kérdés
Nem a társkeresés a célom, de ilyen jellegű kérdést csak ide enged kiírni. Viszont én streakelésen kívül tényleg semmit nem szeretnék, bárki írhat neveket akár privátban is:)

2021. okt. 26. 11:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzáteni, hogy 18 éves lány vagyok
2021. okt. 26. 11:26
 2/11 anonim válasza:

Nekem is jöhetnek nevek, bár én inkább beszélgetnék :)


Hasonló korú lány vagyok mint a kérdező

2021. okt. 26. 11:48
 3/11 anonim válasza:

Magyarázzátok már el hogy mi a jó ebben 😅

Az 1eset még meg tudom érteni mert a besélgetés jó tud lenni, de mi a jó abban ha csak streakelsz?

2021. okt. 26. 12:02
 4/11 anonim válasza:
*nem kötözködni akarok, csak tényleg érdekel
2021. okt. 26. 12:05
 5/11 anonim válasza:

Én is akartam már kiírni ilyen kérdést 😃 18l

Priviben leírom a nevem

2021. okt. 26. 14:47
 6/11 A kérdező kommentje:

#3

A streakelésben az a jó, hogy kisebb betekintést nyerhetsz a másik életébe. éppen hol jár,mit csinál, kivel van stb.

Ebből akár beszédtéma is adódhat, ha reagálsz rá. Egy külföldon elő barátnőmmel is így tartjuk a kapcsolatot

Persze nem mindenki osztja meg ezeket a privát infókat , van aki csak fekete képre rárak egy matricát és ennyi.

Vannak olyanok vicces vagy akár érdekes kontentet oszt meg, ami lehet egy Tiktok videó is. :)

2021. okt. 26. 16:09
 7/11 A kérdező kommentje:

Most látom hogy a végén pár szót elrontottam, kár, hogy utólag nem lehet ätírni: Vannak olyanok, akik vicces vagy akár érdekes kontentet osztanak meg.

Így akartam:)

2021. okt. 26. 17:16
 8/11 anonim válasza:
Vannak ennyire elvetemült emberek akik ha valamit csinálnak azt posztolják mindenféle platformra? Te jó ég. Ez elég veszélyes és semmi értelme.
2021. okt. 26. 17:24
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy mindenféle platformra posztolják. És nagy a különbség privátban küldeni Snapen egy képet, mint kirakni mindenki elé.
2021. okt. 26. 20:47
 10/11 anonim válasza:
én eddig csak olyanokkal találkoztam, akik tartalomnélküli képeket küldözgettek...de nem baj, legyen boldog, én is lefotóztam neki a falamat és elküldtem...
2021. okt. 27. 07:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!