Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehetne olyan emberrel...

Hol lehetne olyan emberrel ismerkedni, aki ráér?

Figyelt kérdés
Most már ez az elsődleges preferenciám, olyasvalakit találni, aki egyáltalán ráér ismerkedni. Ne legyen az a kifogás, hogy családi program van, mamához megyünk, vidékre megyünk kutyát sétáltatni hétvégén, stb. Olyat keresnék, aki velem szeretne családot és így áll hozzá az elejétől. 27/F
2021. okt. 26. 18:55
1 2
 1/13 anonim válasza:

Biztos sokan vannak,de azért az ember tág fogalom...abban nemcsak a nők vannak benne.

És félreérthető.

2021. okt. 26. 19:02
 2/13 A kérdező kommentje:
Hetero vagyok, hihetetlen hogy a mai világban már ezt is ki kell emelni. Persze elfogadok mindent, de ebben az értelemben konzervatív vagyok, írja az oda pluszban aki meleg hogy az.
2021. okt. 26. 19:09
 3/13 Beniii:) válasza:

Jogos a kérdés...

Manapság kevésbé találni ilyet online felületen..

Sok az olyan akiket említettél.


Sok sikert hozzá azért :)

2021. okt. 26. 19:16
 4/13 anonim válasza:
Tehát üljön otthon egész nap és ugorjon amikor csettintesz? Akinek van családja annak családi programja is lesz, ahogy ha kutyája van akkor sétáltatja azt jobb esetben. Biztos van aki egész nap otthon döglik, de azzal nagyon programozni nem fogsz. Én pl a második randinkon kutyát sétáltattam az akkori partneremmel és teljesen jól szórakoztunk.
2021. okt. 26. 19:20
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 Nem jól értelmezted. A lényeg, hogy az ismerkedés és a kapcsolat, saját család tervezése ne az 5. legyen a fontossági sorrendben, hanem az első.
2021. okt. 26. 19:35
 6/13 anonim válasza:

Nekem pl a munka, karrier mindig is fontosabb volt ennél.. Egyszerűen azért, mert az ember anyagilag mindig is csak magára számíthat és azt tudja kamatoztatni, amit beletesz az életébe. Ellenben egy párkapcsolat bármikor véget érhet önhibáján kívül.

Ez nem azt jelenti, hogy nem fontos a társam. Csak ő bármikor léphet, én viszont mindig is felelősséggel tartozom majd az életemért.

Nem tudnám ezt alárendelni egy ismerkedésnek, amiből ki tudja, lesz-e valami.

De sok sikert neked azért!

2021. okt. 26. 19:41
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 Ja, hát ilyen hozzáállással meg gondolom rossz tapasztalatokkal nem is csodálom hogy neked fontosabb a munka, nekem inkább jobb akkor egyedül, minthogy bármi fontosabb legyen a másiknál. Mások vagyunk, remélem találkozok egyszer valakivel akivel hasonlóan gondolkodunk. Minden jót neked is.
2021. okt. 26. 19:46
 8/13 anonim válasza:
Még sosem volt hosszabb párkapcsolatod, ami véget ért?
2021. okt. 26. 19:47
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem, de ezt nem gondolom hátránynak. Ahhoz valami nagyon durva személyiségváltozásnak kellene történnie, akár az én, akár a másik részéről, hogy szétmenjünk, ha már egyszer összejöttünk.
2021. okt. 26. 19:53
 10/13 anonim válasza:
Jujj, hát igen tapasztalat nélkül minden rózsaszín. Na majd ha lesz kapcsolatos megérted hogy ez nem ilyen egyszerű.
2021. okt. 26. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!