Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Nem tudom, mennyire reális...

Pendragon20 kérdése:

Nem tudom, mennyire reális elképzelés, de lehetséges itt ismerkedni?

Figyelt kérdés
Hát... eljött a pillanat. Ennél lejjebb már nem igazán süllyedhetek, 1-2 éve még szánalmasnak tekintettem az ilyen embereket, és most én is ugyanezt csinálom. XD Amint a kérdésből is érződik: szeretnék ismerkedni. Már ha ez lehetséges egy ilyen oldalon. Egy 17-19 év közötti lányt keresnék, akinek jó a humora, intelligens, hűséges, odaadó, valamint elfogadó. Külső tulajdonságokra illő paramétereket nem írnék, mivel ha jól megértjük egymást, akkor tizedleges rangsorba süpped ez a szempont. De egy kicsit magamról: 18 éves vagyok - röpke 2 hónap választ el a 19-től -, nemrég érettségiztem, s tanulmányaimat az Eötvös Lóránd Tudományegyetem Gazdálkodástudományi Karának gazdálkodási és menedzsment szakán folytattam. Hobbijaim közé tartozik az animék, mangák, sorozatok, filmek és képregények fogyasztása, illetve némelyikek gyűjtése. De legfőbb hobbim a fansub. Hogy ez mit is takar? Egy olyan oldal és csapat (NKWT/Naruto-Kun Website Team) tagja vagyok, ahol fordítóként, lektorként, gyorsformázóként, publikálóként tevékenykedem majdnem két éve. Nagyon szeretem ezt csinálni, imádom a csapatban szerzett barátaimat, a velük való összejöveteleket. Nem mondom, hogy te is szeresd az animéket, de biztosíthatlak róla, ha szereted őket, akkor még több közös témánk lehet. Budapest XVIII. kerületében lakom, így előnyt élveznének a budapesti lakhellyel rendelkező lányok. Így a végére azért leírnám, hogy akik olyan megjegyzéseket szeretnének ehhez a kérdéshez fűzni, mint például: "Elég szánalmas lehetsz, ha itt próbálkozol."; "Budapesten nem vagy képes lányt találni magadnak úgy, hogy ráadásul egyetemre jársz? Elég ciki." A válasz ezekre és az ehhez hasonló kérdésekre: tudom, tudom és tudom... Ha felkeltettem az érdeklődésedet, kérlek, írj privát üzenetet. :)

2021. okt. 27. 16:48
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

Haver ez az oldal pff.. nem lebeszélni akarlak róla de még élőben is több értelme van mint itt.

Persze próba szerencse nem lehet tudni.

Ne add fel.

2021. okt. 27. 17:46
 2/22 anonim válasza:

Ebben az országban sem nagyon érdemes...

Kivéve ha egy vagy a többségből.

(Akik normálisnak tartanak mindent szutykot,tömegtémákban tömegvéleményt képviselnek,nincs sajátjuk,egy sémát választanak amit sokan és úgy élik az életüket.)

2021. okt. 27. 17:49
 3/22 anonim válasza:
Túl értelmesnek tűnsz erre az oldalra.
2021. okt. 27. 17:52
 4/22 Mathus válasza:

a kérdésre: "Budapesti, 19 éves srác vagyok, nappalin járok a GKI-ra. Hobbim a felirat-fordítás, több mint 200 anime epizódon dolgoztam eddig. Ha téged is érdekelnek az animék, vagy a japán/koreai filmek (és a nyelv) nézz be az egyik workshopunkra, vagy gyere el velem a filmklubba."


Szivesen.

2021. okt. 27. 18:01
 5/22 Tetovált:) válasza:
Hali! Ezzel én is próbálkoztam még nyáron, írt is nekem pár lány, és elég sokat is beszélgettem velük. Mondjuk én már kapu 30 vagyok, szóval neked lehet több szerencséd lesz, illetve legyen is! :) Hajár! Semmi sem lehetetlen! :)
2021. okt. 27. 18:01
 6/22 anonim válasza:
Aranyos srácnak tűnsz de pár évvel idősebb vagyok, szóval csakcsok szerencsét akartam kívanni a társkereséshez :)
2021. okt. 27. 18:22
 7/22 Tetovált:) válasza:
5-ös válaszoló vagyok, még annyit hozzá tennék, hogy a fiatal lányok elég változó jelleműek. Mintha még nem lennének tisztábba azzal, hogy mit szeretnének. Persze ezzel nincs is baj, és nem is vagyunk egyformák, én ismerek olyan 17 éves lányt aki, ha sosem találkoztunk volna nem voltam volna meg, hogy 17. Olyan érett gondolkodással rendelkezik, hogy 30nak hittem legalább :)
2021. okt. 27. 18:29
 8/22 anonim válasza:
Nekem írhatsz ha szeretnél :)
2021. okt. 27. 18:30
 9/22 anonim válasza:
Ha normális vagy lehet. Nagyon vegyes a felhozatal. De készülj fel, hogy rengeteg a dinka lány itt. Szóval ha nem sikerül, ne magadban keresd a hibát. Meg hát nem a bomba csajok vannak itt, de beszélgettem már sok aranyszívű kis libával itt. Sok szerencsét! 😊
2021. okt. 27. 18:45
 10/22 anonim válasza:

Én is gazdmenes vagyok, teljesen véletlenül akadtam az oldalra :D

Ha szeretnél csak beszélgetni, esetleg együtt tanulni, nagyon örülnék neki :)

2021. okt. 27. 22:04
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!