Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, valaki esetleg ismerke...

Gymnospermatophyta kérdése:

Lányok, valaki esetleg ismerkedni... ? :) 🍕

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Nem gondoltam volna, hogy ezt most fogom kiírni, de csak teszek vele egy próbát én is, miért ne.

Rólam egy pár sor: 27 éves vagyok, 2015-től geológiát tanultam az ELTE-n, érdekel a paleontológia, csillagászat, számítógépes dolgok, fényképezés, történelem és még biztosan van pár dolog ami most hirtelen nem ugrik be. Óvodás korom óta paleontológus szerettem volna lenni és ezen érdeklődés mind a mai napig kitart így nekem végig tök egyértelmű volt, hogy mi szeretnék lenni, hogyha "nagy leszek". Talán részben ezért is, de céltudatosnak tartom magam, mindig vannak terveim a közel és távoli jövőre nézve, szeretek is ezeken agyalni, tervezgetni. Szerencsére volt is szerencsém (ez most szóismétlés vagy nem?) az előző pontban írt témában dolgozni, viszont jelenleg egy másik hobbimnak élek: 3D grafikusként dolgozom AAA videojátékokon immáron közel két esztendeje.

Jelenleg nem élek túl izgi életet, de ha lenne mellettem valaki ezen tervben van valamennyire változtatni. Egyébként szeretek sétálni (egyedül is), szívesen néznék városokat (Magyarországon belül is), történelmi helyszíneket, geológiai helyszíneket (pl. ősmaradványgyűjtés), próbálnék ki ételeket és van még pár ilyesfaja, nagyobb volumenű koncepció is a tarsolyban. :)


Zeneileg inkább a metált mondanám a műfajomnak (folk és melodeath), néha meghallgatok mást is. Szeretek filmezni, sorozatozni, utóbbiból kedvenc volt a Supernatural (leginkább 1-5(6) és talán 11. évad) és a GoT (igen, vége meh). Jelenleg a Marvel sorik, SW sorik, The Boys, Resident Alien (stb?) mennek a futók közül. Várós a GoT előzmény és a Gyűrűk Úra. (Meg a SupNat újrakezdés, ha lesz.)


További apróságok: Kedvenc színem a fekete, tudok főzni ezt-azt, nem iszom alkoholt (az alkoholos csokik kivételek, azok finomak), nem cigizek, nem vagyok bulizós, nem szeretek és nem szoktam hazudni, talán érdekelnek a paranormális és hasonló dolgok is, szeretem a karácsonyt és a karácsonyi fényeket, valamennyire tudok rajzolni, szeretek nagy bevásárlóközpontokban nézelődni, szeretek biztosra menni, fagyi volt a jelem óviban, kedvenc kajám a pizza, meg gyros... meg gyrosos pizza, kedvenc ""müzlim"" a nagydobozos Viva-s párnácska, szeretek horgászni (csak nagyon rég csináltam), szeretem az állatokat; inkább nyár, mint tél (eléggé fázós vagyok, ennek ellenére a sarkifény is bakancslistás), húsleves SOK tésztával és szívvel meg... meg nem tudom, úgy is kiderül. :D


Pár negatív tulajdonság:

Válogatósnak mondanak, ami nem tudom mennyire igaz, szerintem vannak nálam rosszabbak. Sokszor előfordult, hogy haragtartó voltam. Erről úgy érzem nem tehetek, valamikor az az érzés egyszerűen nem akar elmúlni vagy nagyon nehezen. Szerencsére ez ritka. Viszonylag gyakran beszélek csúnyán (1-1 szó). "Tériszonyom" van. Nem tudom mennyire rossz, de van hogy gyerekes tudok lenni. /stb?/



Úgy gondolom, hogy az a jó kapcsolat egyik ismérve, hogyha a felek mindent megtudnak beszélni és egyik sem kussol, hogyha valami problémája van. Nyugodtnak tartom magam és nem szeretnék apróságokon veszekedni sem. Itthon sokszor láttam azt, hogy hülyeségeken veszekednek (pl. elfogyott a tej meg ilyen f_szságok), na ilyeneket én biztos nem szeretnék:D Nem látom értelmét. Fontosnak tartom ezen kívül azt, hogy a leendő "párom" jól és szerencsésnek érezze magát velem/mellettem - ezért igyekeznék tenni, s remélhetőleg ez fordítva sem lenne másképp. Ezek szerintem annyira alap dolgok, hogy le sem kellene írni, de amilyen kérdéseket szoktam látni, valahogy szükségét éreztem.



A következő pontot nem nagyon szeretném részletezni, mert megkapnám, hogy felszínes vagyok. :) Ami nem hiszem, hogy igaz, mert a belső és külső egyaránt számít, ugyanakkor olyan társat szeretnék, akihez tényleg vonzódom. Ezt is teljesen természetesnek gondolom. Szóval nagyon nagy vonalakban, akinek leginkább örülnék:


- Legyél lány!

- Korban 20-24 között kb.

- ~164-169cm magasság, szintén kábé

- Hosszú, barna haj, barnább bőr.

- Átlagos [nem sovány, nem duci(+)], de nőies testalkat. /Ez az amit inkább nem konkretizálnék./


Ami abszolút kizáró lehet részemről:

- Műkörmös, póthajas, műszempillás, műmelles, műsegges, műajkas, bundás, kilósminkes műműműműműműműműműműműemberkék

- Cigaretta.


Én vékony testalkat vagyok, 168cm magassággal, Vas megyei. Tudom, hogy sokaknak meg ez a kizáró ok, na bumm. :D Közel sem vagyok benne biztos, hogy itt találom meg azt, akit szeretnék, de mint írtam az elején egy próbát megér. Ha még nem riasztottalak el semmivel és részedről okés lenne, nyugodtan írhatsz. :) Vagy írj egy hozzászólást és írok én.



Tudom, hosszú lett, bocsii... és köszi, hogyha elolvastad!



#ismerkedés #pizza #Vas megye #kanyámat #háténeztbiztosnemolvasomel
2021. nov. 1. 23:01
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Még egyszer bocsi a karakterekért. Igyekeztem tagolni, hogy fogyasztható legyen. :D
2021. nov. 1. 23:02
 2/32 anonim válasza:
Csak azért kommentelek, hogy vissza tudjak jönni megnézni ahogy sz@rrá oltottak az emberek.:)
2021. nov. 2. 03:25
 3/32 A kérdező kommentje:
Ha attól nekik jobb lesz... :)
2021. nov. 2. 04:23
 4/32 A kérdező kommentje:

Lehet rosszul fogalmaztam és túl sok szarságot említettem, amit nem kellett volna. (Nyilván egy része félkomoly, annyira gyökér azért nem vagyok, hogy ilyen húslevesekkel ismerkedjek. De lehet nem volt jó koncepció.) Nem sokszor kellett ilyesmit összeírnom, na. Valamit meg mindenképp szerettem volna, mert azokat a kérdéseket nem értem, amik üresen tátonganak nulla infóval az illetőről, holott elvileg ismerkedni szeretne. Lehet, hogy én meg túltoltam. Most már mindegy.

Ha tényleg annyi negatív hozzászólás jönne, majd max töröltetem és egy ideig hagyom ezt itt. :)

2021. nov. 2. 04:44
 5/32 anonim válasza:
Az a gond hogy szinte mindent leírtál magadról, most ha rád írnék nem rudnál sok dolgot mondani amit nem tudok és olyan érzésem lenne hogy egy egoista gyökér vagyok mert csak magamról dumálok.
2021. nov. 2. 05:27
 6/32 A kérdező kommentje:

Azért mindent nem lehet leírni. Mármint nem ennyiben. De értem mire gondolsz, erre nem gondoltam... Hát, szerkeszteni nem lehet, max tanultam valamit. :)


Köszi az értelmes hozzászólást és kritikát!

2021. nov. 2. 05:34
 7/32 anonim válasza:
#5 vagyok, miután. A végét is elolvastam rájöttem hogy alapból kiesnék, mert 170cm vagyok és vállig érő festett vörös hajam van, nem mellesleg a bőröm is hófehér 😅
2021. nov. 2. 06:29
 8/32 A kérdező kommentje:
7: Haha:D Igen, az a vörössel sokszor együtt jár. Valamiért annyira nem tetszik a világos bőr (én se vagyok annyira barna) és szinte kivétel nélkül barna hajú lányok tetszettek. A 170 még nem lenne annyira gáz, 2 centit nem tartom a világ végének. Viszont sokaknak tetszik a vörös (is), a haveri körömben pl. valahogy elég népszerű. :)
2021. nov. 2. 06:44
 9/32 anonim válasza:
Az a vörös tényleg nagyon népszerű, és nem tudom miért de nekem is iszonyatosan bejön 😅
2021. nov. 2. 08:22
 10/32 anonim válasza:

Hát nem fogtad rövidre, de inkább ez, mint aki 2 sorra várja a levélözönt. :)


Kiestem a rostán az életkor résznél.. vékony is vagyok, és nem barnás bőrű.

Pedig most kivételesen a megye is stimmelt. :D

2021. nov. 2. 09:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!