Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Még mindig a szöveggel van a...

Még mindig a szöveggel van a baj vagy már inkább a lányokkal?

Figyelt kérdés

Instagrammon miért nem írnak vissza még mindig a kevesebb követő létszámmal rendelkező lányok sem. Amikor elvileg nem vagyok csúnya, sőt sokan azt próbálják elhitettni velem, hogy jól nézek ki, ők tetszenek nekem de legtöbbjük nem a legfullosabb. Ezekkel a szövegekkel szoktam rájuk írni: "Szia böngészgettem kicsit az instán. S a követési ajánlások között bedobott téged. És mivel képek alapján szimpatikusnak tűnsz ezért bekövettelek. Tehát most, hogy így rádtőrtem szeretnél ismerkedni?"


"Szia már napok óta tervezem, hogy rád írok. És most végre itt lehet az ideje. Bocsi ha így ismeretlenül tolakodónak látszok. Csak képek alapján szimpatikusnak tűnsz és szeretnélek megismerni!"


És ha olyat látok profilján, akkor ezekhez. Hozzá szoktam tenni kreativitást is pl lásd: Szia lovas lány böngészgettem kicsit az instán. És a követési ajánlások között bedobott téged. És mivel képek alapján szimpatikusnak tűnsz ezért bekövettelek. Tehát most, hogy így rádtőrtem szeretnél ismerkedni? A te lovaid milyen fajták, rugdosósak? :)"


"Hali, annyira kiürűlt a kassza, hogy nem raksz be profilképet sem? Pedig szerintem nézel ki annyira jól, hogy könnyedén lehessen rólad jó profilképet csinálni"

Élőben is hiába próbálkozok ha meg is mondják a teljes nevüket. Akkor utána sem interneten nem írnak vissza de még csak nem is köszönnek. És már kezdek teljesen kiakadni, hogy sem social médián sem élőben nincs. Nem, hogy olyan lány aki legalább arra adna lehetőséget, hogy próbálkozzak. Hanem még olyan sem akivel értelmesen eltudnék néha napján beszélgetni. Én már lassan azon vagyok, hogy nem is akarok senkinél próbálkozni. Mivel tudom, hogy úgyis igazságtalanul fogok koppani már az elején. Amit nem birnek ki. Meg szerintem a párkapcsolatom is több fájdalmat hozna mint boldogságot. Csak sajnos ebből nem olyan egyszerű kiszálni mert a hormonok mindig is tombolni fognak. Csak legalább lenne már egy pár lány egyenlőre akikkel szimplán csak barátok vagyunk. És lehet is normálisan beszélgettni, hülyéskedni, viccelődni. Meg persze komolyabb témáról is lehessen beszélni. De engem nem vesz senki szarba sem. És előre leírom, hogy tini srác vagyok. Tehát kB velemegyidos tizenevesekkel vagy esetleg korai huszon évesekkel akarok jóba lenni. Bár szerintem utóbbihoz éretlen vagyok. Azért ebbe a kategóriába írom a kérdést mert ez ide való!



2021. nov. 3. 16:10
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
A másik pedig az, hogy csak én veszem azt észre már az social médiából is kiindulva, hogy nyugat Magyarországon sokkal több a normális lány mint itt keleten?!
2021. nov. 3. 16:13
 2/42 anonim válasza:
Hát ebből a pár szövegből nekem az jött le kapásból, hogy nagyon gázak és ezek alapján nem sok önbizalmad lehet. Semmi férfias nincs abban, ha ennyire próbálod megmagyarázni, hogy miért írtál neki. Helyette lehetnél sokkal spontánabb is.
2021. nov. 3. 16:13
 3/42 anonim válasza:
Huh, kiráz a hideg ezektől a cringe szövegektől.
2021. nov. 3. 16:21
 4/42 A kérdező kommentje:
Azért írtam rájuk ezekkel a szövegekkel mert egyik haveromnak valaszoltak az ilyen jellegű uzeneteire. És nem lehet mindig nagyon kreatív lenni, pláne akkor nem ha minél hamarabb írni akarok valakinek. Vagy ha nem tesz ki olyan dolgot amihez hozzá lehetne szólni vagy egyáltalán nem tesz ki semmit. Akkor csak ilyesmi üzenetet tudok küldeni. Mégis mit vártok el, de komolyan?
2021. nov. 3. 16:28
 5/42 anonim válasza:
Ilyen szöveggel érhető, hogy nem írnak vissza. Bocsi
2021. nov. 3. 16:30
 6/42 anonim válasza:

Ha valami olyan írsz, hoyg szimpatikusnak talállak, szeretnélek jobban megismerni, az egész más, mint hogy elnézést kérsz, amiért ráírsz.

Másrészt meg a 4-es kommentedben elökerüt agresszió is negatív, nem te vagy az elvárások csúcsa, ahhoz, hogy valaki meg akarjin ismerni, többet kell nyújtani a "mégis mit vártok el - én írtam nektek, érezzétek magatokat megtisztelve emiatt" szintnél!

2021. nov. 3. 16:32
 7/42 anonim válasza:
Nagyon gyenge dumák ezek :D
2021. nov. 3. 16:34
 8/42 anonim válasza:

Először is, nincs olyan, hogy mindenki rossz, csak benned nincs hiba.

Másodszor, az Insta baromira nem társkereső. Én instant tiltom az ilyen ismerkedős egyéneket, Facebookon is, mert nem keresek párt. Erre a Tinder való meg egyéb ilyen tematikájú oldalak.

Mellesleg vicces, hogy szerinted akinek kevesebb követője van, az kvázi alsóbbrendű, mire fel nem válaszol neked. Hiába magyaráznád most, ezt mondtad ki burkoltan. Pedig nagyon nem kötelesek neked válaszolni, ők lehet, pláne nem ismerkedni akarnak, hanem meglévő ismerősökkel tartani a kapcsolatot, ezért nem követik őket sokan.

A profilképes szöveged meg egyrészt lúzer, nyalizós, másrészt nagyképű, kötekedő. Mégis mi közöd van hozzá, miért nem tesz ki magáról? Neki jó így, nem azért van fent, hogy neked megfeleljen.

Élőben meg talán lehetne rögtön megbeszélni egy randit, nem neten írogatni utána (pláne ilyen szövegekkel). Amíg te irkálsz, addig más simán elhívja, utána persze, hogy nem fogod érdekelni.


Egyébként meg jó lenne, ha nem te dobálóznál itt “nem olyan fullos” meg hasonló jelzőkkel, miközben te vagy az, aki képtelen egy lánnyal összejönni.

2021. nov. 3. 16:34
 9/42 anonim válasza:

Átérzem a problémád. Ugyanez van itt is.

Az a baj, hogy kimondottan a társkeresőkre regisztráló lányok is ugyanezt csinálják, pedig ők azért vannak ott, hogy ismerkedjenek..aztán mégse.


Ha esetleg mégis visszaírnak, akkor még mindig ott lehet, h nagyon gyenge a kommunikációja vagy valami más gond van vele. :D


Én például azzal nem tudok mit kezdeni, amikor beszélek valakivel, én írok neki rendesen, próbálom fenttartani a beszélgetést, kérdezek is tőle, érdeklődök felőle, ő pedig nulla energiát rak bele, sose ír rám, kisregényre csak pár szavas választ ad...egy darabig még próbálkozok, aztán hagyom is őket a f.szba...


Valami elég nagy baj van a mai lányokkal, tervezni meg képtelenség a többséggel.

2021. nov. 3. 16:36
 10/42 anonim válasza:
Hát ezek nagyon szar szövegek, és a helyesírás is gáz. Tudom, hogy másoknak ez nem szempont, de nálam kizáró tényező, ha a pasi nem ír helyesen. És nem szeretem az ilyen Facebookon-Instán írogatókat sem. Francnak kéne olyan pasi, akiről ordít, hogy kivétel nélkül mindenkire ráír, csak dughasson már.
2021. nov. 3. 16:45
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!