Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kövér sráctól eladó egy darab...

Kövér sráctól eladó egy darab szív, 27 éves, napi használatban, törött ugyan, de még működik, hiszen jól van zsírozva ;D (?)

Figyelt kérdés

2021. nov. 6. 22:21
1 2 3 4
 11/40 Noren1989 válasza:
Figyelj, a bolhapiacon még jó pénzt adnak érte!
2021. nov. 7. 01:06
 12/40 anonim válasza:
XD Ez tetszik,ez nagyon jó,frappáns,legalább humorod az van,az sokat számít.Ilyenkor sajnálom csak,hogy én is pénisszel a lábam közt születtem.
2021. nov. 7. 03:11
 13/40 anonim válasza:

Az már nem kevés! :-o

Jómagam 110 - 115 vagyok (180 cm magassághoz), a maximum nálam 136 volt. Akkor már a lépcsőn is alig bírtam lihegés nélkül felmenni.

30 éves koromig sportoltam, de soha nem voltam sovány. Versenysúlyom 90 körül volt súlyemelőként tizenévesen. Továbbá kézilabdáztam, kondiztam, aikidoztam.

Partnerkeresésben soha nem voltak problémáim! Tizenéves koromtól voltak barátnőim. Persze, hol volt, hol nem. Házas vagyok másodszor. Kettőjük között harmincas éveimben élveztem a szingli életformát. Kb. egy tucat partnerem volt. Kivel hetekig, kivel hónapokig tartott. Akkoriban már 100+ voltam.

Nem mondanám, hogy elsősorban a testméret lenne a lényeges ismerkedésnél.

Bocs, hogy rácsodálkoztam a 200+ súlyra! De van az a pont, amikor már a napi életvitelben zavaró a túlsúly. Ahogy írtam, 136 kg mért súlynál (lehet voltam pár kilóval több is) már én magam éreztem, hogy nem vagyok képes úgy élni, ami elfogadható az saját részemről. Ha belegondolsz, egy nő, aki nem csupán plátói viszonyt szeretne, elvár egy testi adottságot, amivel még lehet intim életet élni. A te súlyodnál, már kissé olyan érzése lehet, hogy ő inkább ápolónő, mint szerető. Szeretné élvezni az éltet, amit melletted nem kaphat meg igazán. Ezt nem róhatod senki szemére!

Abban peches vagy, hogy éppen olyan lapot osztottak neked, hogy most nincs párod, aki támogatna, noszogatna, inspirálna a fogyásra. Ez van, ezt kell szeretni! Ha társasjátékban visszakerülsz a startmezőre, attól még játékban maradsz. Onnan szép nyerni! - mondják

Neked jelenleg nem a meglévő partnerből kell építkezned lelkileg, hanem a lehetőségből, ami előtted állhat, ha fogysz egy kicsit.

Hidd el, én nagyon jól tudom, milyen pocsék élethelyzet kövérnek lenni. Világ életemben kövér voltam. Pontosabban 4 éves koromig soványka, aki alig evett. Majd kivették a manduláimat és azóta duci vagyok. A jojó-effektus nagy játékosa vagyok. Lefogyok, erőt veszek magamon, motiváltnak érzem magam. Majd belefáradok és lazítok, és feljönnek a kilók. De amióta lejöttem a 136 kilóról, 120 fölé nem akarok menni semmiképp. Ez mai napig motivál. Ezt tudom is tartani, 100-115. Alá nemigen megy, akármit csinálok.

30 éve magasvérnyomás, refluxom gondom van, 15 éve cukorbeteg is vagyok, majd jött a gerincprobléma, meszesedés hátam közepén, nyakamban, ami irtózatos migrént produkál. Legújabb gondom a nyitott hasizom. :-( Negyedévente túlemelem magam és akkor egy hétig fáj.


Együtt érzek veled! Fel a fejjel! Fiatal vagy még, sok lehetőséged van.

50F

2021. nov. 7. 03:30
 14/40 anonim válasza:

#13 honnan veszel ilyeneket, hogy nyilván impotens? Miért lenne ez törvényszerű? A jogi szaknyelv úgy nevezi ezt, hogy hitelrontás. Éppenséggel nem segítettél vele.

Kérdező, küldenél nekem priviben képet az alkatodról, kérlek? Ruhában. :) Ha komfortosabb neked úgy, hogy kitakarod az arcod, az sem probléma, sokan félnek itt attól, hogy felismerik őket.

Az első voltam.

2021. nov. 7. 09:23
 15/40 anonim válasza:
Foggyá azé kicsit bárátom
2021. nov. 7. 10:26
 16/40 anonim válasza:
Vicces a kérdés megfogalmazása, jár a piros pont!
2021. nov. 7. 13:44
 17/40 anonim válasza:
Fideszes vagy?
2021. nov. 7. 14:19
 18/40 A kérdező kommentje:
#17 Nem
2021. nov. 7. 15:21
 19/40 anonim válasza:
Vicces a megfogalmazás...de szerintem el ne add azért, inkább csak ki add. Hisz neked is szükséged lesz még rá :) Tudod, ilyen közös használatra :)
2021. nov. 7. 17:19
 20/40 A kérdező kommentje:
#19 áh, az a remény már elmúlt, jöjjön el, vésse ki, vigye el, könnyebb lenne az életem... Vagyis hogy na, érted
2021. nov. 7. 17:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!