Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Budapesten van olyan szórakozó...

Budapesten van olyan szórakozóhely, ahol esetleg egy normális lányt is találok? Vagy hol keressek?

Figyelt kérdés

Kicsit nehezebb megfogalmaznom a kérdésem, mint gondoltam. Szóval, 22 éves vagyok, de még nem találtam olyan barátnőt, akivel eltudnám képzelni az életem. Tapasztalataim szerint vagy csak a bmw-re (vagy tök mindegy audi, merci, értitek), és/vagy csak az izomra mennek és ilyen lány nekem nem kell, mert tudom, hogy előbb utóbb úgyis otthagy egy "ilyen" ember miatt.


Azt leszögezném, hogy nincs gondom az ismerkedéssel, jól is nézek ki, izmosabb is vagyok az átlagnál (viszont nem vagyok gazdag, de teszek érte, egyetemre is járok) de valahogy egyszerűen még nem találtam normális, szép és okos lányt. (Nem mondom, hogy nincs, mert az egyik legjobb barátom is egy ilyen lány, de ő csak barát) Sokan mondták már nekem a barátaim, hogy ne éljek álomvilágban, de ha én jól nézek ki - mások szerint is-, szerintem hülye sem vagyok, akkor azért lehetne egy ilyen elvárásom nem? Egy olyan lány, aki tényleg tudna szeretni és nem csak "jól érezni" akarja magát mellettem, meg csak kihasználni.



Köszönöm előre is a válaszokat, véleményeket, tapasztalatokat, kíváncsi vagyok.



2021. nov. 11. 21:38
 1/9 anonim válasza:
Ez nem így működik. Majd felbukkan az életedben az igazi, persze legyél nyitott megismerni, ne zárkózz be, de nem keresni kell. Az ilyen helyekre nem azok az emberek járnak akik hosszútávú, normális kapcsolatot akarnak.
2021. nov. 11. 21:45
 2/9 anonim válasza:

Az egyetemen nincsenek lányok?

Szórakozóhelyen nem fogsz normális lanyt talalni...

2021. nov. 11. 21:54
 3/9 anonim válasza:

"Szórakozóhelyen nem fogsz normális lanyt talalni..."

A kérdező normálisnak tűnik, mégis jár szórakozóhelyre. A kettő nem zárja ki egymást ;)

2021. nov. 11. 21:56
 4/9 A kérdező kommentje:

#1


Hát jó lenne, ha már felbukkana 😆 De igen értem, és megpróbálok még nyitottabb lenni és észrevenni. Köszönöm a választ, azért most jobb kedvem is lett, egyszer csak felbukkan valaki.


#2


De vannak, viszont egyelőre még nem találtam senkit. (Elég sok nagyképű, flegma lány van amúgy) Idáig egy ilyen lány van, de neki van barátja:/ De abban reménykedem, hogy itt egyetemen találok majd.


#3


Persze, nem feltétlen.

2021. nov. 11. 22:29
 5/9 anonim válasza:

"Budapesten van olyan szórakozóhely, ahol esetleg egy normális lányt is találok? Vagy hol keressek?"


Esetleg a Marson? Uránuszon? Plútón? Mert itt a Földön csak ez van, amit tapasztaltál is! :-)

2021. nov. 11. 22:58
 6/9 anonim válasza:
En ismerek egy ilyen lanyt, ha gondolod irjal ram es bemutatlak neki.
2021. nov. 12. 00:05
 7/9 anonim válasza:
Budapesten nem hiszem.Ezért bizony tengerentúlra szoktunk utazni.
2021. nov. 12. 09:47
 8/9 anonim válasza:
Én elég aktív vagyok/voltam ismerkedésben, mind munkahelyen, mind szórakozóhelyen, mind online társkeresőn, de még egyetlen egy lánnyal/nővel sem merült fel a pénz téma, nemhogy bmw-m legyen meg ilyenek. Így is simán sikeres vagyok, sőt már többször is volt olyan hogy odajött hozzám lány ismerkedési szándékkal(és nem úgy, hogy valami atomrészeg nő rámdőlt:D)
2021. nov. 12. 13:20
 9/9 anonim válasza:
Én lány vagyok, de nekem az a tapasztalatom, hogy szórakozóhelyen nem igazán találni olyat akivel komolyan lehetne gondolni. Persze vannak kivételek, én pl nem tartom magam olyannak mint akit te leírtál és én is járok szórakozóhelyekre, de nem hallottam még olyanról hogy valakik szórakozóhelyen ismerkedtek volna meg és együtt is maradtak. Egyszerűen nem lehet rendesen ismerkedni, hangos a zene, nem hallani egymást. Talán a bárokban/Deákon odamenni lányokhoz jobban beválhat, de tényleg nem egyszerű ez az egész:/
2021. nov. 14. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!