Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyi esélyem lehet?

Mennyi esélyem lehet?

Figyelt kérdés

Elvált, negyvenes férfi vagyok, az utolsó hosszabb kapcsolatom három éve ért véget. Stabil, izgalmasnak nem mondható banki állásom annyi jövedelmet biztosít, amiből ki tudom fizetni egy kétszobás budai lakás bérleti díját, emellett egyelőre nagyrészt én tartom el a nappali tagozatos egyetemista lányomat is, aki a covid-korszak kezdete óta újra nálam lakik. Nincs autóm (nem is szeretnék - tudom, ez sokaknak furcsa lehet), a megtakarításom összege hat számjegyű. Valószínűleg sose leszek jómódú. Megértem, ha valaki úgy gondolja, hogy az én koromban ennél többet kellene felmutatnom, de így alakult az életem, voltak rossz döntések, nehéz időszakok. A külsőm átlagosnak mondanám, fiatalabb koromban viszonylag jóképű voltam, szerintem már kevésbé vagyok az. Őszülök, kopaszodom. Átlagos termetű vagyos, se magas, se alacsony. Nem vagyok nagyon sportos, de nem is híztam el.

Bár nem tartom magam reménytelen esetnek, mégis azt hiszem, ilyen jellemzőkkel és életkörülményekkel nehéz lenne az alapoktól kezdenem az ismerkedést, a társkereső nők túlnyomó része levegőnek nézne.

Várom azok véleményét, tapasztalatait, akik hasonló helyzetben voltak/vannak.



2021. nov. 14. 18:15
 1/4 anonim válasza:
Ha férfi vagy, találd meg a való életben akivel leélheted az életed! Itt általában szerencsétlen rossz sorsú gyerekek vannak, akik abban élik ki magukat hogy itt pötyögnek! Merj úton-útfélen hozzászólni a szimpatikus nőkhöz. Én ezt teszem. Beszélgetni is jó a legtöbbjükkel.
2021. nov. 14. 18:19
 2/4 anonim válasza:

Olyan hölgyet keress, akivel szintén együtt lakik a hasonló korú gyermeke - vagy gyermekei!


Én negyvenes nő vagyok és szintén egyedülálló. Koronavírus időszak alatt viszont nem találkozom senkivel - legfeljebb a hivatali teendőimet intézem el, ami nagyon sürgős.


Engem most nem érdekel semmiféle társ- vagy barátkeresés. Esetleg keresztény értékrendű férfi szóba jöhet. De az is inkább távlevelezés.


Szexuális célú privátokat válasz nélkül törlöm!

2021. nov. 14. 18:39
 3/4 anonim válasza:

Nézd, én negyvenes nő vagyok, társkeresőn ismerkedem. A fenti paraméterekkel szerintem kimondottan jó helyzetűnek számítasz a "húspiacon". Bár megmondom őszintén, soha senkinek nem néztem, mennyi megtakarítása van...

Amin múlik: ha a képeiden pozitív a kisugárzásod és szimpatikusnak találnálak, akkor választanálak, a többi azon múlik, megvan-e a közös hullámhossz.

És nyilván az is számít, hogy te milyen körben válogatsz... Mert ha csak a legcsinosabb nőket nézed, vagy jóval fiatalabbakat, akkor ők hatalmas merítésből választanak, kicsi az esélye, hogy benne leszel...

A korodbeli, átlagos nőknél viszont szerintem jó esélyekkel indulsz.

2021. nov. 14. 18:41
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2021. nov. 15. 09:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!