Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok, esetleg valakinek...

Lányok, esetleg valakinek lenne kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem tudom ez mennyire jó oldal erre, de eléggé magányos, visszahúzódott, félénk vagyok. Magas és eléggé vékony. Kicsit unalmas, de hátha valami történik velem es nem leszek azxd

Leginkább egy nyugisabb lányt keresnék. :D

17/f



2021. nov. 15. 20:09
 1/3 anonim válasza:
Írhatsz
2021. nov. 15. 20:51
 2/3 anonim válasza:
Szió, írtam privátot ^^
2021. nov. 15. 20:53
 3/3 anonim válasza:

Nem rosszból, tényleg puszta jó indulatból, de adnék egy (pár) tanácsot, ha vevő vagy rá, aztán eldöntöd, hogy élsz e vele.


-Szerintem ne a negatív tulajdonságaidat hangoztasd ha ismerkedni szeretnél, mert nem kelted fel vele a figyelmet, illetve nem túl vonzó.

-Próbálj egyedül boldog lenni. Hogy szeretnél mást szórakoztatni a személyiségeddel, ha magadat sem tudod?

-Szeresd magad! Hogy akarsz másnak szeretet adni, ha magadat sem szereted?

-Állíts fel magadnak célokat, ha valamivel nem vagy elégedett magaddal kapcsolatban, akkor változtass!

-A sok szabadidő és egyedüllétnek nem kell átoknak lennie. Lehet áldás is, ha nem haszontalan dolgokra fordítod, hanem önmagad fejlesztésére.


Sok sikert az élethez és a lányokhoz!

2021. nov. 15. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!