Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 38 éves, de mindenki által...

38 éves, de mindenki által 24-30 közöttinek tippelt cégvezető férfivel ki ismerkedne 19-35 év körüli hölgyek közül?

Figyelt kérdés

Tudom-tudom, amilyen színvonal dívik errefelé, két lehetőség lenne:

1. Ennyi a leírás, marad ami a címben van.

2. Most féltéglával vernem kéne a mellem, hogy miért én vagyok a legnagyobb király, és miért kéne minden nőnek hasra esnie tőlem.


De én nem vagyok ez a színvonalú primitív retardált, volt gyerekszobám, tudom hogy kell viselkedni a nőkkel, valamint utálom a nagyképűséget is.


Úgyhogy normálisan a lényeg: A volt párommal 8 évet voltunk együtt, szeretetben, békében, törődéssel, nyugalommal. Most pedig nyitott vagyok új ismeretekre. Könnyen ismerkedek, igazából jobban szeretem személyesen, ezt mindössze +1 csatornának tartom, ahol esetleg megismerkedhetek olyanokkal, akikkel amúgy valószínűleg soha a büdös életben nem találkoznánk :)


Rólam annyit, hogy 185 cm magas vagyok, átlagos testalkatú, zöld szemű, Budapesten élek. Eddig mindenki 24-30 körülinek mondott volna, senki nem akarta elhinni, amikor elárultam a korom :) Legutóbb egy 30 éves lány még magánál is fiatalabbnak nézett :D Egy céget vezetek, van autóm, úgyhogy vidéki hölgyek sincsenek kizárva. Ragozhatnám, hogy milyen egzisztenciám van, de nem fogom, ne ez érdekeljen. Meg nem fogom ajnározni magam, majd megismersz, aztán megállapítod magadtól. Ahogy Tywin Lannister mondta a Trónok harcában: akinek folyton bizonygatnia kell, hogy ő a király, az nem is igazi király...


Akikkel alapvetően ismerkedek, azok 19-35 körüli, csinosnak mondott hölgyek (a volt párommal is nagyobb volt a korkülönbség), úgyhogy akinek van kezdve beszélgetésbe kezdeni, küldhet privátot, megtisztel vele. Megismerjük egymást, aztán majd kialakul, hogy mi lesz. Ha van rajtad pár kiló felesleg, az nem baj, viszont ducibb hölgyek megkeresését köszönettel, de visszautasítom.


Nem, nem fogsz tőlem f*os képet kapni, mert ez a proliság legegyértelműbb jele egy férfi részéről.



2021. nov. 20. 12:58
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
Akkora dolognak tartod, hogy cégvezető vagy? Van belőlük egy tucat.
2021. nov. 20. 13:03
 2/28 anonim válasza:
Elsősorban akik munka nélkül szeretnék leélni jövendő életüket.
2021. nov. 20. 13:07
 3/28 anonim válasza:
Én is cégvezető vagyok, mégse ezzel csajozok, ezt inkább titkolni kell :D
2021. nov. 20. 13:11
 4/28 anonim válasza:
Én is cégvezető vagyok, csak nő. Kár, hogy 37 éves vagyok, így kiestem a kosárból. Pedig csinosnak mondanak.😃
2021. nov. 20. 13:19
 5/28 anonim válasza:
Azt a büdös fene, hát ez én vagyok, amit leírtál kedves kérdező, csak nekem 7 év, és 31-32nek néznek 37 évesen. De még a szemem is zöld :D
2021. nov. 20. 14:43
 6/28 anonim válasza:
Itt csak frusztrált nőkbe és férfiakba fogsz belefutni, a kötekedésnél, irigykedésnél, beszólogatásnál itt nem fogsz sokkal többet kapni, de azért hajrá.
2021. nov. 20. 17:07
 7/28 anonim válasza:

Az a baj, hogy ha minden ennyire szép, jó, és hejdehűha, akkor mégis miért itt keresed a magad alá valót, cégvezető?!

Ha ez igaz lenne, az utcán szétszednének a nők...:)

2021. nov. 20. 17:18
 8/28 anonim válasza:
Na meg havi 25 000-ért bárkiből lehet "cégvezető"
2021. nov. 20. 17:24
 9/28 anonim válasza:
Újra a 37 éves nő vagyok. Hű, hol van ennyi egyedülálló, jólszituált férfi? 67 privát üzenetet kaptam. Ismerkedés indul! 😉
2021. nov. 20. 18:07
 10/28 anonim válasza:
No homo meg minden, de átjön egy bizonyos big dick energy az írásból. Respect, és sok sikert a kereséshez! Ahogy a 6-os mondja, a frusztrált beugatókkal ne foglalkozz, ennyibe sikerült összvissz belekötniük a bejegyzés kapcsán.....
2021. nov. 20. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!