Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Sárvár, Szombathely környékérő...

Sárvár, Szombathely környékéről vannak itt lányok, akik szeretnének velem ismerkedni? 20/F

Figyelt kérdés

Elég magányosnak érzem magam a társkeresést illetően, tudom, hogy vannak ennél ismertebb platformok is ilyen célra, de a Tinder, Badoo és egyéb "társkereső" appokról olvastam elég sok negatív dolgot, ezeket eddig is mellőztem, és a közeljövőben is mellőzném ezeket a helyeket, szóval úgy gondoltam, hogy inkább itt teszek fel egy kérdést, elvégre itt is van ismerkedős kategória. :D


Írok magamról röviden pár sort, hátha esetleg felkelteném valaki érdeklődését. :)


Vas megyében élek, ami a kérdésből is kiderülhetett, egy 20 éves fiú vagyok, aki már nagyon szeretne egy kedves és aranyos leányzót maga mellé, aki esetleg a közelben is élne, én azt mondom, határoljuk be a Nyugat-Dunántúlt, távolabbra nem szeretnék menni, nyilván érthető okok miatt. :)


Introvertált személyiségem van, ami ugye azt jelenti, hogy szívesen töltöm itthon az időt, de ha úgy adódik, akkor kimozdulni is nagyon szeretek, tehát efelől sincs semmi problémám. :D


Szeretek fotózni, zenét hallgatni, utazni, sétálni, kirándulni, túrázni, szóval ha neked is hasonló hobbijaid vannak, akkor nagy örömmel várom a válaszod, akár itt kommentben, vagy privát üzenetben egy levél formájában, viszont van egy kis bökkenő, hogy egyelőre csak 15 percenként tudok üzenetet küldeni, de idővel ez a probléma megoldódhat, illetve ha nincs ellenedre, akkor idővel folytathatnánk egy másik platformon is a beszélgetést. :)


Ha felkeltettem az érdeklődésed, akkor nagyon örülök, és köszönöm, hogy ezt mind elolvastad, további szép napot kívánok Neked! :)



2021. nov. 20. 18:41
1 2
 1/19 anonim válasza:
Én is sárvári vagyok csak fiú. 😂
2021. nov. 21. 09:57
 2/19 A kérdező kommentje:

#1


Ennek örülök, de azért reménykedem, hogy lányok is járnak errefelé. :D

2021. nov. 21. 12:40
 3/19 anonim válasza:
Hát, ide nem hinném. Személyesen kapd el őket, gyorsabban célba érsz. ;)
2021. nov. 22. 00:47
 4/19 anonim válasza:

Ne legyél már durci, legalább a srác érdeklődött irántad.


Húst gondolom eddig is ettél, luka meg neki is van.

2021. nov. 23. 00:19
 5/19 anonim válasza:
Első vagyok és nem b.zi csak közöltem, hogy én is oda valósi vagyok.
2021. nov. 23. 12:13
 6/19 anonim válasza:
#5 nekem írhatsz köszii
2021. nov. 27. 21:38
 7/19 anonim válasza:
Lol, ez az én kérdésem volt. 21/F
2022. márc. 15. 19:42
 8/19 anonim válasza:
Én meg az 1. hozzászóló
2022. márc. 15. 22:35
 9/19 anonim válasza:
Én vagyok az 1. hozzászóló. Nagy hantás lehetsz.
2022. márc. 17. 05:37
 10/19 anonim válasza:
Nem igaz, mert ÉN vagyok az 1. hozzászóló.
2022. márc. 17. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!