Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 20-30 év körüli transzneműek/b...

20-30 év körüli transzneműek/biszexuálisok/melegek ismerkednének?

Figyelt kérdés

27 éves aktív biszexuális pasi vagyok, erősen érzelmi-orientált, mondhatni egy szeretetbomba vagyok néha aki nagyon tud adni érzelmileg :)


Elvem az őszinteség és a nyitottság, úgy hiszem hogy ismerkedni csak úgy érdemes ha mindkét fél tudja hogy mire számíthat a másiktól. Nem tekintem magamat valami "alfahímnek" (nem is akarok az lenni), gyengém az ölelkezés, a simogatás, fontos számomra az hogy a partnerem se féljen kimutatni az érzéseit és persze hogy ne féljen szeretni és szeretve lenni. Szeretek a páromról gondoskodni és mindenben támogatni őt, legyen szó egyéni vagy közös célokról


Hosszabb távra keresek érzelmi kapcsolatot, alkalmi és egyéjszakások nem érdekelne, hiszen igazán jól csak a szívével lát az ember



2021. nov. 23. 05:58
 1/6 anonim válasza:

Aktív férfiként én is próbáltam ilyet társat keresni,akivel megadnánk egymásnak a szeretetet,gyengédséget.

Na, annyi cikizést,gúnyt,rosszindulatot sosem kaptam,mint amikor ezt szerettem volna,amikor ismerkedtem.

Már nem is keresek ilyet, mert érzelmekre nincs igény, csak az ösztönök diktálnak mindent.


Azért kívánom,kérdező,Te járj sikerrel !

2021. nov. 23. 06:21
 2/6 A kérdező kommentje:

1: őszintén sajnálom hogy ilyen rossz tapasztalataid voltak..sajnos sok a szar alak ilyen téren


Azzal viszont minden tiszteletemmel vitatkoznék hogy nincs igény érzelmekre..csak az egyéjszakást keresők kerülnek sokszor előtérbe a különféle ismerkedési oldalakon

2021. nov. 23. 07:30
 3/6 anonim válasza:
Kezd itt nagyon meleg lenni :D
2021. nov. 23. 07:56
 4/6 anonim válasza:
Szia! Engem csak párkapcsolat érdekel. Egyéjszakás vagy laza kapcsolat határozottan nem. Viszont több vagyok, mint 30. De ha gondolod írj.
2021. nov. 23. 13:30
 5/6 anonim válasza:
A heteró lányokkal mi a helyzet? :(
2021. nov. 23. 15:00
 6/6 A kérdező kommentje:
5: lányokkal is szívesen ismerkednék ha úgy alakul, csak őket gyakorikérdéseken elég nehéz megtalálni ^^
2021. nov. 23. 15:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!