Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan ismerkedhetnék, ha a...

Hogyan ismerkedhetnék, ha a külsőm miatt keresztül néz rajtam az összes lány, nő?

Figyelt kérdés

Neten is próbálkoztam már, de itt meg még rosszabb...


28/F


2021. nov. 25. 13:27
1 2
 1/20 anonim válasza:
Hát akkor bizony sajnos sehogy.
2021. nov. 25. 13:32
 2/20 anonim válasza:
Van egy csomó nő is, akin keresztűlnéz az összes fiú, férfi. Talán te is! :-)
2021. nov. 25. 13:39
 3/20 anonim válasza:

Talán dolgozz a külsődön. Biztos van egy csomó dolog amin tudnál javítani, amin nem lehet (magasság pl.) azon meg felesleges görcsölnöd. Az a gáz, hogy sokan elkönyvelnek olyan dolgokat is megváltoztathatatlannak magukon, amikhez komoly erőfeszítés kell (pl. testalkat, testösszetétel).


Ha neked tetsző barátnőt szeretnél, akkor vagy kénytelen vagy nekik tetsző férfivé válni (alkalmazkodni a mai standardekhez) vagy egyedül maradsz.

2021. nov. 25. 13:55
 4/20 anonim válasza:

#3: "...alkalmazkodni a mai standardekhez..."


Inkább a halál! :-)


Különben is normális embernek nem kellenek gumimacák, akiken már csak az üdvhadsereg nem ment át.

2021. nov. 25. 14:03
 5/20 anonim válasza:
Nézd te is a fehér picsa nacis, egyenesre vasalt hajú lányokra hajtasz, nos ezeknek a lányoknak is van egy igénye a férfiak felé
2021. nov. 25. 14:15
 6/20 anonim válasza:
#5: ez igaz, olyan álszent vagyok én is fene a pofám... :-)
2021. nov. 25. 14:21
 7/20 anonim válasza:

#3: Nyilván ez is egy hozzáállás. Csak akkor majd ne hisztizz ha esetleg nem felelsz meg mások igényeinek.


Csak magamról tudok mesélni, én pl. igénytelen zsírdisznó voltam évekig, de eszem ágában sem lett volna leállni egy hozzám hasonló kaliberű lánnyal / nővel. Sokáig nem vállaltam a felelősséget magamért, hogy "felnőhessek" az elvárásaimhoz, de tavaly sikerült ezt meglépnem, realisztikusan kb. 3 év kemény munka kell a célomhoz, amiből az első 1 éven most decemberben leszek túl és az életem legjobb döntése volt. Azóta sokkal jobban érzem magamat, jobb formában vagyok és legalább őszinte vagyok magammal.

2021. nov. 25. 14:22
 8/20 anonim válasza:

#7: "én pl. igénytelen zsírdisznó voltam évekig, de eszem ágában sem lett volna leállni egy hozzám hasonló kaliberű lánnyal / nővel."


Erre szokták mondani, hogy a hülye a saját kárán tanul... :-)

2021. nov. 25. 14:35
 9/20 anonim válasza:
#8: hehe. Amíg én tanulok, fejlődök addig sok gyökér egyhelyben toporog és kisgyerek módjára hisztizik amiért nem jut nekik punci.
2021. nov. 25. 14:40
 10/20 anonim válasza:

#9: Ha-ha.


Én nem hisztizek, hogy nem jut nekem punci... :-)


Én azt nem birom, amikor emberek, akik puncit kapnak, elkezdenek rinyálni, hogy hogy átb*as.zták már megint a fejét... :-)

2021. nov. 25. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!