Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egyedülálló katolikus nővel...

Egyedülálló katolikus nővel lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 25. 19:59
 1/8 anonim válasza:
Itt nem biztos. Esetleg, másik rovatban más kérdéssel.
2021. nov. 25. 20:01
 2/8 anonim válasza:
Lehet. Csak ha komolyan veszi, akkor házasságig nincs szex, utána se sok.
2021. nov. 25. 20:05
 3/8 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2021. nov. 25. 20:18
 4/8 anonim válasza:

#3, hogy utána se sok, azt honnan veszed?

Nem láttál te még szerintem jól működő katolikus házasságot😌

2021. nov. 25. 20:19
 5/8 anonim válasza:

Én eredetileg katolikus vagyok, de jobban kezdett vonzani a protestáns egyház/vallás.


Ettől függetlenül egész jól ki tudok jönni a katolikus ismerőseimmel is.


Én is feltenném a kérdést: hány éves vagy? Lehet, hogy nem vagyunk egy korosztály. Akkor hiába válaszoltam...

2021. nov. 25. 22:26
 6/8 anonim válasza:

2-es vagyok, de szerintem nekem szólt a 3-asnak szánt megjegyzés.

Láttam már olyan katolikus házasságot, ami megfelelt a Tízparancsolatnak és az Anyaszentegyház öt parancsolatának. No, ott csak egyféle együttlét létezett: az, amiből az Úr rendelése szerint újabb keresztény alattvaló... izé... hívő születhet. Hogy szépen fogalmazzak: a mennyiséggel nincs gond, ha anya éppen termékeny, de a minőség, vagy hogy úgy fogalmazzak, változatosság már igen erős csorbát szenved. Egy hívő katolikus nőnél a szex amolyan megtűrt rossz, aminek egyetlen célja van: új kis katolikust előállítani. Ennek a részleteibe nem mennék bele, de nem olyan nagyon jó dolog. Peteérés környékén a mennyiséggel nincs gond, de a dugások 90%-a beleesik a "házastársi ágyban, szemből, takaró alatt, sötétben, hang nélkül, 5 perc alatt, szombat este 21:00-21:30 között, mikor a gyerekek már alszanak, kizárólagosan gyereknemzési céllal, ha anyának épp nincs meg a havibaja és amúgy a másik micsodáját a szájunkkal illetni tök undorító, más testrészünkkel meg főleg" kategóriába, ami a mennyiséget számszerűen növeli, de egy férfinak nem sok örömet okoz. A nőnek sem, de ha ő hívő keresztény (vagy keresztyén) elviseli, mert ez a dolga.

2021. nov. 25. 23:20
 7/8 A kérdező kommentje:
6: hejj, nem vagy túl jó véleménnyel. Úgy írtad le, mintha a nem vallásos kapcsolatokban olyan nagyon jó lenne a szex, és nem csalnák egymást a párok össze-vissza, meg nem válnának 2x életükben. :D Ha a nem vallásosak akkora szexuális szörnyek lennének, amilyenek a katolikusok (ezek szerint) nem, akkor nem kellene valakinek 15 év alatt mondjuk 5 pasit elfogyasztania, hanem úgy a 2-3. táján megállna, hogy vele tökéletes a szex.
2021. nov. 25. 23:26
 8/8 anonim válasza:
Nem vagyok túlzottan katolikus de elégni sem szeretnék eredendően, viszont azért lehet elfogyasztanék pár nőt.
2021. nov. 27. 01:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!