Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok volt már hogy segítette...

Lányok volt már hogy segítettetek egy fiúnak csajozni?Volt már hogy ti mentetek oda a lányhoz udvarolni a fiú helyett?

Figyelt kérdés
Van vagy volt olyan félénk fiú barátotok,vagy ismerősötök,akik nem mertek odamenni a lányhoz aki tetszett neki és ti mentetek oda helyette a lányhoz?Ti udvaroltatok a lánynak a fiú nevében?Ti kértétek el a számát,ti jelöltétek be Facebookon a lányt,ti dicsértétek a fiú nevében a lány külsejét és végül úgy jött össze a fiú a lánnyal hogy nem is csinált semmit?Mindent ti csináltatok helyette?

2021. dec. 1. 23:35
A kérdező szavazást indított:
Segítettem már fiúnak csajozni
Nem segítettem fiúnak csajozni,nekem is megvan a magam dolga
Nem segítek,nekem se segít senki pasizni
11 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy akár olyan hogy randizni ment a fiú,és felkészítettétek,leírtátok neki egy papírra hogy mit mondjon a lánynak,mire hívja meg,hová vigye,hogy nevettesse meg,ilyenek.
2021. dec. 1. 23:37
 2/5 anonim válasza:
Én írtam a lányokkal tinderen, később messengeren a fiúbarátom fiókjából. A talikat segítettem, onnantól rajta múlt, kivel mi lesz.
2021. dec. 2. 00:59
 3/5 anonim válasza:

Nem, szerencsére a barátaim nem életképtelenek.

Ha meg fordítva lenne ez kedvesen, de elküldeném a csajt hogy a férfi legyen férfi és legyen már fasza leszólítani... Ha már most nem mer kommunikálni mi lesz később?

2021. dec. 2. 03:13
 4/5 anonim válasza:
Szexelni ne szexeljünk a fiúk helyett, kedves kérdező?
2021. dec. 2. 07:47
 5/5 anonim válasza:

4

Miért ne? :xd

2021. dec. 2. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!