Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mennyire hatásos társkereső...

Mennyire hatásos társkereső oldalakon ismerkedni?

Figyelt kérdés
Igazából nincs olyan ismertségi köröm, akikkel el tudnék menni bulizni (vagyis lenne, de azoknak annyi a szókincsük alapból hogy g*ci, meg b*zdmeg meg drogoznak és nekik sincs nagy szerencséjük a lányokkal hiába járnak buliba minden héten). Iskolában meg szintén nem tudok ismerkedni lányokkal, mert szakgimmnáziumba járok év végéig és csak fiúk vannak. Társkereső oldalakon láttam pár szimpatikus lányt, kinek mi a tapasztalata az ilyen oldalakkal kapcsolatban? 18/F

2021. dec. 13. 18:41
 1/7 anonim válasza:
Ha ronda vagy, akkor kb. esélytelen.
2021. dec. 13. 18:54
 2/7 A kérdező kommentje:
Volt már 1-2 kapcsolatom, meg volt olyan, hogy lányok kezdeményeztek nekem, szóval nem az a baj, hogy ronda vagyok, hanem elég nehéz ismerkednem, mert rossz suliba járok.
2021. dec. 13. 18:59
 3/7 anonim válasza:
Semennyire.Csak elveszi az időt.És különben is,csak azok használják az ilyeneket,akik élőben nem mernek meg se szólalni,vagy nem valami szép külsővel lettek megáldva,vagy lelkibetegek,félénkek stb. valamilyen nyavalyájuk van.
2021. dec. 13. 19:01
 4/7 anonim válasza:
El se hiszed, mennyi önbizalomhiányos lány van, aki pontosan ilyesmi gondokkal küzd. Szóval ne add fel!
2021. dec. 13. 19:24
 5/7 anonim válasza:

Ha vannak jó képeid akkor van esélyed. Ha nincsenek akkor nincs. Ez így működik. Tinderen nem a kisugárzásod vagy a személyiséged miatt fog jobbra húzni hanem azért amit lát. De van pár dolog amiről jobb ha tudsz.


1. Írtam ezt a képes dolgot. A kép csak az első lépés. Fontos a kreatív beszélgetés kezdés. Akkora igények vannak amikkel manapság rohadt nehéz felvenni a versenyt. De sok sikert. A "szia, mizu" már rég nem elég. De ha valami cuki, vicces, frappáns szöveget írsz neki akkor is benne van a pakliban, hogy vissza se ír. Pont tegnap jártam így. Háromszor is :D.


2. Ha bejön neki a képed, bejön neki a dumád akkor jön az igazi kihívás. Mert nehogy arra számíts, hogy csak veled fog beszélgetni :D. Dehogy. Lesz még 5 olyan mint te. Kezdődik a versengős szakasz ahol a tudtodon kívűl kell versengened idegen faszikkal 1-1 csajért. Gusztustalan sajnos, de ez van. Ha ezeket el akarod kerülni akkor érdemes tisztázni vele az elején, hogy te senkinek nem leszel 2. a sorban. Ha van benne egy kis értelem akkor felfogja. Még talán értékeli is.


3. A legnehezebb fázis. Stimmelt minden. Elmentek szépen randizni. Itt meg kell mutatnod a hölgynek, hogy nem csak a szád járt és valóban akkora király vagy mint amilyennek tetted magad üzikben. Ha összejön a dolog akkor rohadt nagy mákod van. Netes társkeresésnél ez a legkényesebb szekció. Mert ugye élőben mindenki más mint a képeken. Közel sem biztos, hogy tetszeni fog neki a hangod, a mimikád, magasságod, stílusod, tartásod, modorod stb. Rengeteg tényezőnek kell megfelelni.


Nos ezek alapján mindenki eldöntheti, hogy megéri e ismerkedni a neten vagy sem. Nekem netről csak alkalmi vagy rövidtávú kapcsolataim voltak. Egy hosszavtávú kapcsolatom volt csak (2 év) és azt a csajt is élőben ismertem meg. Minden más élőben.


24/F

2021. dec. 13. 19:29
 6/7 anonim válasza:
A kinézettől függ, de tényleg. Meg attól, hogy milyen nemű vagy. Férfiként átlagos/rossz kinézettel esélytelen. Jó kinézettel körbe fognak ugrálni a csajok. Csajként meg tök mindegy, hogy néz ki az ember, rengetegen megakarják ismerni.
2021. dec. 14. 02:32
 7/7 anonim válasza:
Én egy hónapja csinálom, eddig semmi...
2021. dec. 16. 20:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!